Witaj,
Gościu!

POTRZEBUJĘ WZORU NA ZAKRYCIE TATUAŻU

Dodano 8 miesięcy temu przez Sebastian Turaass Tomala

Siema. Co byście zaproponowali na miejsce tego tatuażu który jest na zdjęciu. Chcę go zakryć ale nie mam żadnego pomysłu. Przejżałem już masę stron z wzorami i nic. Dajcie jaki pomysł co bym tam mógł nałożyć. Dzięki

Dodano 8 miesięcy temu przez arve_lek

Siema,

Jakieś szczegóły ? Hobby itp. Tak to można cały internet podać. Przecież nie wiemy co lubisz, jakimi wartościami się kierujesz w życiu itp.

Dodano 8 miesięcy temu przez Sebastian Turaass Tomala

Sam nie wiem co tam nałożyć. Zawsze chciałem TRIBALA ale dość takiego szerokiego bo i tak będę tatuował od nadgarstka do barku całą rękę. Jeśli nie to to może coś realistycznego albo coś z DEMONÓW lub CZASZEK bo z BIOMECHANIKĄ jest zbyt dużo pracy chociaż też bym się skłonił. Bo ogólnie już jestem ugadany z gościem a raczej z laską na termin tylko jeszcze nie mam wzoru a czas mi ucieka.

Dodano 8 miesięcy temu przez arve_lek

Dalej zbyt duża rozbieżność, bo takich tatuaży jest od groma. Chociażby te z załącznika, które mi osobiście się podobają.

Dodano 8 miesięcy temu przez ej nioxon

Ale biomechanika jest kozak

Dodano 8 miesięcy temu przez Mordziaty

tylko nie tribal ziomek, to było modne, ale bardzo dawno temu, teraz mało kto się na to decyduje to raz, a dwa jak będziesz chciał wytatuować sobie drugi wzór to w ogóle nie będzie wyglądać

Dodano 8 miesięcy temu przez Kondzimir

Samuraj to zawsze dobry wybór!

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się