Witaj,
Gościu!

Rolany tatuaż? Dlaczego linie pogrubiały?

Dodano 1 miesiąc temu przez Joanna Brąberek

Cześć! Mam pytanie, zajmuje się tatuażem około 1,5 roku ale pierwszy raz spotkałam się z taka sytuacją. Tatuaż w stylu one-line, igła 3rl, zaraz po zrobieniu tatuaż prezentował się dobrze, po około pół roku klientka zgłosiła się z informacja że linie widocznie się pogrubiły. Przyznam, że nie wiem co mogło spowodować takie pogrubienie, w trakcie dziarania nie było żadnych komplikacji, z tego co mówi klientka dbanie o tatuaż przebiegało wedle zaleceń. Czy to kwestia rozlania tatuażu? Co mogło spowodować takie nieregularne pogrubienie linii? Dodam, że najczęściej wykonuje tatuaże tak cienkimi iglami i dopiero pierwszy raz ktoś zgłosił się z takim problemem. Czy jest możliwość żeby to była specyfika skory klientki? Załączam zdjęcia zaraz po zrobieniu i po pół roku. Proszę o podpowiedzi, pozdrawiam.

Dodano 1 miesiąc temu przez pampiarz

po pół roku zmiana w tatuażu moim zdaniem nie wynika z twojego błędu, bo ten by wyszedł od razu albo w trakcie gojenia, możliwe że jest to związane tak jak mówisz z indywidualnymi właściwościami skóry klientki

Dodano 1 miesiąc temu przez Tatuaz

Dziarka fajnie wykonana, nie widzę na zdjęciu, żeby tusz się rozlał. Gdyby tak było, od razu można byłoby na to wskazać palcem. Ciekawi mnie tylko, czy to pogrubienie postępowało, czy pojawiło się z dnia na dzień. Masz na ten temat jakieś informacje?

Dodano 1 miesiąc temu przez Pan Nikt

A tej zmianie na skórze towarzyszyło jakieś uczucie? Pieczenie albo swędzenie?

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się