Witaj,
Gościu!

tatuaz handpoke

Dodano 2 lata temu przez qwerty

Witam zrobilem sobie tatuaze na dloni handpoke jakies 3 tygodnie temu i wszystkie się juz zagoiły i są okej oprocz jednego , na innych zeszla troche skóra po czasie i sa juz okej a w tym razem schodził tusz i nie jest taki wyrazny jak inne bardziej widac rozlanie nic tatuaz jak moge to poprawic zeby był tak zrobiony jak inne

Dodano 2 lata temu przez Giovanni Dziadzia

Ty to tatuowałeś?

Dodano 2 lata temu przez qwerty

Tak

Dodano 2 lata temu przez qwerty edytowany 2 lata temu

te na palcach wyglądają tak a robiłem to w ten sam dzień a ten napis był robiony w ten sam dzień i wyglądał tak samo jak tamte po zrobieniu, na zdjęciu wygląda to gorzej w realu nie widać tak tego rozmycia ale widać po prostu bardzo słąbo ten napis nie jest taki ciemny jak inne, czy można poprawić to maszynką naprzykład?

Dodano 2 lata temu przez Giovanni Dziadzia

Mega dziwnie to wygląda, tak jakby tusz się rozlał pod skórą. Na dłoni łatwo się nie tatuuje, bo skóra jest cieńsza i łatwo albo rozlać wbijając za głęboko igłę, albo wbijając za płytko po wygojeniu tatuaż wyblaknie. U ciebie raczej był ten pierwszy błąd.

Dodano 2 lata temu przez Chris Down

Niepoprawnie wbite, jak chcesz ćwiczyć to weź się na przykład za udo, tam skóra jest przystępniejsza i mniej widoczna dla ludzi...

Dodano 2 lata temu przez qwerty

ale gdy poprawi się u tatuażysty maszynką to będzie okej raczej? teraz już nie wygląda to tak źle bo poprawiałem i efekt mnie zadowolił ale na przyszłość warto wiedzieć

Dodano 2 lata temu przez Giovanni Dziadzia

Idzie poprawić, o ile tatuażysta jest kumaty, bo prawda jest taka, że nie każdy łapie się za dzairanie łap.

Dodano 2 lata temu przez Chris Down

Jak pójdziesz do legitnego studia to ci zrobią cover i będzie po sprawie.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się