Witaj,
Gościu!

Źle wykonany tatuaż?

Dodano 10 miesięcy temu przez pastelsseok

Hej! Dziś rano byłam w studiu na wykonaniu mojego pierwszego tatuażu. Studio dosyć znane, przeglądałam inne prace tatuażysty i wyglądały świetnie, wiec w sumie o nic się nie martwiłam. Całe tatuowanie trwało mniej więcej godzinkę i już po zakończeniu pracy coś mi nie odpowiadało - chodzi głównie o kolory - jakoś tak niezbyt się łączą, a od zewnętrznej strony księżyca widać jakieś takie rozstrzelone kropki. Spytałam się od razu czy tak ma być, to odpowiedziano mi, że podczas gojenia kolory się bardziej rozmyją i wyjdzie fajny efekt zanikania.

Po powrocie do domu stwierdziłam, że poszperam trochę na ten temat w internecie, ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłam, wiec stąd moje pytanie - czy podczas gojenia kolory rzeczywiście bardziej się rozmyją i bardziej ze sobą połączą czy mam już szukać innego studia do poprawy całego tatuażu? Szczerze wyglada dosyć slabo - ten czarny jakoś zbyt wyrazisty, a te kropki już kompletnie źle wyglądają.

Dodano 10 miesięcy temu przez arve_lek

Hej,

Masz projekt przed ? Wygląda na skopany :)

Dodano 10 miesięcy temu przez pastelsseok

Nie mam, tak naprawdę jedyne co pokazałam artyście, to kształt jaki ma mieć i wytłumaczyłam o co chodzi. Ogólnie to chciałam żeby wyglądał mniej więcej w ten sposób, tylko w niebieskich kolorach. Tatuażysta zrobił to jakoś zbyt realistycznie, te kolory tez dziwnie wyglądają :(

Czyli mam rozumieć, że po zagojeniu będzie wyglądał tak samo?

Dodano 10 miesięcy temu przez arve_lek

Nie ma szans, żeby wyglądał tak samo. Tatuaż, który teraz podesłałaś mega fajnie wygląda :)

Nie robi się tatuażu bez projektu, bo potem nie można dochodzić odszkodowania.

Niemniej jednak poczekaj z tydzień i zobacz jak tusz zareaguje, ale nie spodziewałbym się poprawy.

Dodano 10 miesięcy temu przez grAf

Daj sobie jeszcze trochę czasu i wtedy zdecydujesz czy chcesz cokolwiek poprawiać, nie rób nic na hurrra

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się