Witaj,
Gościu!

biały tusz odstaje

Dodano 6 miesięcy temu przez slonyryz

Czy tatuaż z białego tuszu ma na początku odstawać od skóry? Ogólnie czarny tatuaż jest gładki, tylko białe fragmenty odstają

Dodano 6 miesięcy temu przez Maracu*96

Z białym tuszem z tego co mi wiadomo jest tak, że trzeba go głębiej wprowadzić, przez co dłużej się goi. Myślę, że z czasem się wygładzi jak reszta tatuażu. Mocno odstaje?

Dodano 6 miesięcy temu przez macur14

Robiłem miesiąc temu tatuaż i miałem dodawane ociupinę białego tuszu. Wszystko od samego początku było gładziutkie, ale tak jak mówię tego białego to było tyle co kot napłakał, więc możliwe, że u ciebie było go więcej i doszło do sytuacji, co opisuje @Maracu*96.

Dodano 6 miesięcy temu przez slonyryz

Z tego białego tuszu mam tylko parę kresek. Odstają od reszty tatuażu, ale nie jakoś bardzo. Oprócz nich trochę odstaje jeszcze fragment, który jest cały czarny, ale to może faktycznie przez to że trzeba było ten tusz wprowadzić głębiej :/ wolałam się dopytać, bo to mój pierwszy tatuaż z białym

Dodano 6 miesięcy temu przez Maracu*96

I jak sytuacja? Dalej tak odstaje czy się wygładziło coś?

Dodano 4 miesiące temu przez Jedrzej

Tatuaże z białego tuszu mogą na początku wydawać się, że odstają od skóry, ale to zjawisko jest tymczasowe. Tatuaże z białego tuszu są wykonywane poprzez wprowadzenie pigmentu do warstwy naskórka, podobnie jak tatuaże z kolorowym tuszem. Jednak różnica polega na tym, że biały tusz nie zawiera kolorowego pigmentu, dlatego może być mniej widoczny na początku, zwłaszcza na jasnej skórze. W momencie wykonania tatuażu z białego tuszu może wydawać się, że pigment jest bardziej widoczny, ale w ciągu kilku dni do kilku tygodni pigment ten zaczyna blednąć i dostosowywać się do naturalnego odcienia skóry. Wynika to z procesów gojenia się skóry i stopniowego wchłaniania pigmentu przez organizm. Ostatecznie, tatuaże z białego tuszu zwykle osiągają bardziej delikatny i subtelny efekt, który jest mniej kontrastowy w porównaniu do tatuaży z kolorowym tuszem. To sprawia, że tatuaże z białego tuszu są często wybierane przez osoby, które chcą subtelnej i dyskretnej ozdoby na skórze. Warto jednak pamiętać, że efekt tatuażu z białego tuszu może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak jakość wykonywania tatuażu, technika tatuażysty, rodzaj skóry i jej indywidualne cechy. Przed zdecydowaniem się na tatuaż z białego tuszu, zawsze warto konsultować się z profesjonalnym tatuażystą, który może udzielić porady i wyjaśnić, jak będzie wyglądać efekt końcowy na danej skórze.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się