Witaj,
Gościu!

Co kupić pomocy

Dodano 3 miesiące temu przez Mafcinek

Jak w temacie. Duzy tatuaż przedramie. Easy tattoo czy bapanthen. Folie bede potrzebowal czy nie? Cos jeszcze ? Czy moge te rzeczy kupic w salonie na miejscu ?

Dodano 3 miesiące temu przez macur14

To i to jest dobre, ja używałem bepathenu. Folia tylko przez pierwszy dzień do wycieku osocza.

Dodano 2 miesiące temu przez arve_lek

Nie wszystkie salony mają kosmetyki do tatuażu.

Możesz kupić bezpośrednio u nas:

https://dziarownia.pl/sklep/kremy-do-tatuazu

https://dziarownia.pl/sklep/masla-do-tatuazu

Ogólnie folie Ci powinni założyć w salonie. Jak wielki będzie ten tatuaż ? Jaką masz pracę itp. ? Może wystarczy tylko folia, którą Ci założą po zrobieniu tatuażu.

Dodano 2 miesiące temu przez Tattoo Freak

Z czystym sumieniem mogę polecić zestaw od easy tattoo. Żel bardzo wydajny nawet niewielką ilość wystarczy do przeżycia dużej dziary. Ja zaczynam stosować po zdjęciu folii(24h od wykonania tatuazu) I nie ma mowy o jakim kolwiek podrażnieniu. Kremem easy tattoo wygoilem spora część rękawa i nie zamierzam wracać do alantanu czy bepanthenu. Krem mega wydajny, wchłania się błyskawicznie pozostawiając bezbarwny film który nie jest tłusty i nie brudzi ubrań. Moim zdaniem zauważalnie szybciej goi tatuaz i co najważniejsze nawilża skórę na naprawdę długo, myślę że spokojnie 6 godzin. Plusem a zarazem minusem jest pompka dozujaca, która jest wygodna ale potrafi się lekko zatkac.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się