Witaj,
Gościu!

Gojenie się przy prawidłowej pielęgnacji

Dodano 1 miesiąc temu przez Damian Skowroński

Witam mam pytanie ile będzie goil się tatuaż na przedramieniu (całe przedramie) przy odpowiedniej pielęgnacji słyszałem ze trzeba smarować co trzy godziny i nie zapominać o tym nie wychodzić na słońce itd. Mój tatuażysta stwierdził ze tydzień jak będę odpowiednio o niego dbał

Molylby mi ktoś wyjaśnić jak wyglada pielęgnacja i ile trwa ?

Dodano 1 miesiąc temu przez Krystyna Dziurawiec

Nie ma mowy, żeby ci się w tydzień zagoił tatuaż :) a przynajmniej nie znam nikogo, kto by tak miał, jakiś niepoważny ten tatuażysta. Myć i smarować odpowiednim kremem co 3-4 godziny i tak przez jakieś 3 tygodnie a nie jeden :)

O pielęgnacji powiem ci w skrócie. Robisz tatuaż. Zakrywasz go folią na parę godzin, powiedzmy 8-10h, ściągasz folię, myjesz dokładnie tatuaż zimną wodą i szarym mydłem, wysuszasz papierowym ręcznikiem, smarujesz kremem, ale nie jakoś grubo tylko tak z rozsądkiem, lepiej częściej smarować i tak w koło macieja przez 3 tygodnie. Przez pierwszy tydzień możesz na noc zakładać folię jak lubisz się powiercić :)

Dodano 1 miesiąc temu przez macur14

Tydzień to zdecydowanie za mało na wygojenie tatuażu, więc od razu szykuj się na dłuższy okres. Minimum dwa, ale ogólnie przyjętą normą są trzy. Tak było w przypadku każdego mojego tatuażu. Ciekawi mnie tatuażysta, który powiedział ci o tym tygodniu na pielęgnację, co to za gość?

Dodano 1 miesiąc temu przez Damian Skowroński

A po jakim czasie mogę wrócić na siłownie ? Jak odpadną strupy ? (Po jakim czasie odpadają ?)

Dodano 1 miesiąc temu przez macur14

Ogólnie jak się robią ci strupy to jest lipa, tak nie może być. Na siłownie minimum po miesiacu.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się