Hej, czy faktycznie w drugiej dobie po zdjeciu second skin nie musze zakładać foli spożywczej na noc czy pod bluzę? To moj 3 tatuaz po 13 latach od pierwszego i kiedys nosiło sie ta folie i nie wiem co robić.. mam psy i kota i boje sie.polozyc do łóżka tak z odkryta ręką. Tatuaz robiłam dopiero w środę