Witaj,
Gościu!

Pielęgnacja tatuażu a folia

Dodano 3 miesiące temu przez Krlv

Mam zamiar zrobić sobie pierwsza dziare

I szukałem na internecie kosmetyków do pielęgnacji i znalazłem folie easytatoo. I chciałbym się dowiedzieć co ile taka folie mam zmieniać w porównaniu do zwykłej foli spożywczej oddychającej, oraz czy mogę ja stosować już 4h po wykonaniu dziary? I czy jest to warte?

Dodano 3 miesiące temu przez Natka

Zależy gdzie pracujesz? Jeżeli tam gdzie się dużo kurzy i ogólnie jest niestetylnie, to co 2-3 godziny. Ogólnie ja gdy ściągnę folię pierwszy raz, już drugi raz jej nie zakładam, pierwszą trzymam zazwyczaj kilka-kilkanaście godzin np. jak tatuaż robiłam wieczorową porą, to ściągam ją rano, przemywam, odsuszam, smaruje kremem i nie wracam do folii. Tatuaż musi oddychać, żeby się lepiej goić.

Dodano 3 miesiące temu przez macur14

Szkoda kasy moim zdaniem, kup sobie dobry krem np. easy tattoo lub bepathen w aptece i smaruj co 3-4 godziny, przemywając zimną wodą i najlepiej szarym mydłem i będzie git.

Dodano 2 miesiące temu przez Tattoo Freak

Ja folie stosuje bezpośrednio po wykonaniu tatuażu i trzymam ja 24h chyba że osocza pod opatrunkiem jest sporo. Ogólnie uważam że po jednym dniu od wykonania dziary opatrunek typu druga skóra jest zbędny i lepiej dac skórze oddychać, przemywajac co 3-4godziny i smaruje np. Kremem easy tattoo który polecam

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się