Witaj,
Gościu!

Pierwszy tatuaż i problem

Dodano 5 miesięcy temu przez Dyzia edytowany 5 miesięcy temu

We wtorek zrobiłam tatuaż , w piątek kazano ściągnąć mi opatrunek , wydaje mi się że jest ropa co robic tak wyglądał tatuaż w sobotę

Dodano 5 miesięcy temu przez Maracu*96

Za długo trzymałaś opatrunek, porobiły ci się strupy, musisz cały czas nawilżać to miejsce i delikatnie przemywać, co kilka godzin. Easy Tattoo fajnie goi tatuaże, ale u ciebie powstały małe rany z tego co widzę..

Dodano 5 miesięcy temu przez Agent Orange

bez kitu masz strupki na tatuażu, a to nie jest dobre, bo jak któryś z nich odpadanie weźmie ze sobą więcej tuszu niż powinien, Bepathen z apteki sobie kup i smaruj

Dodano 5 miesięcy temu przez Dyzia edytowany 5 miesięcy temu

Kazali trzymać oddychający opatrunek który zalozyli 4 dni ja zdjęłam po 3 bo już kazali , mam easy tattoo krem i żel, a bepathen baby może być ?

Dodano 5 miesięcy temu przez Maracu*96

Oddychający opatrunek? W sensie jak on wyglądał, bo nie wiem czy rozumiem.

Dodano 5 miesięcy temu przez macur14 edytowany 5 miesięcy temu

@Dyzia z tego co pamiętam ja takiego używałem przy pielęgnacji tatuażu, gdy się goił, więc śmiało go używaj i bardzo uważaj na to, by strupy nie odeszły od skóry, bo będzie trzeba poprawiać. Myślę, że i tak mogą być ubytki w tuszu w miejscach gdzie się one pojawiły, ale nie ma co wyrokować przed pełbym wygojeniem.

Jeszcze mam pytanie do tego opatrunku, który kazali trzymać 4 dni. Dla mnie to niepojęte, bo ja folię ściągam po kilkunastu godzinach i już do niej nie wracam. Osocze spływa z tatuażu i dzięki temu nie robią się takie strupy.

Dodano 5 miesięcy temu przez Dyzia edytowany 5 miesięcy temu

Taki opatrunek , nie wiem co robić czy użyć tego bepathenu czy tribiotic a może maxibiotic

Dodano 5 miesięcy temu przez Maracu*96 edytowany 5 miesięcy temu

Triobiotic kiedyś używałem przy poparzeniu, ale słyszałem, że daje sobie radę ze wszystkim, tylko nie wiem jak to będzie przy tatuażu. Nie chcę doradzić ci czegoś, co później pogorszy sytuację, u mnie to poparzenie zmeiniło się na drugi dzień w jedną wielką, ociekającą ropą zółtą plamę po triobioticu, ale dzięki temu się szybciej zagoiło. Niemniej jednak ja tam nie miałem wytatuowanego wzoru... A co do opatrunku to pierwszy raz coś takiego na oczy widzę, nigdy nie miałem stycznośći.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się