Witaj,
Gościu!

Zgrubienia tatuażu

Dodano 3 tygodnie temu przez Calitonka

Witam. Mam pytanie odnośnie mojego tatuażu. Robiłam go 9 lipca. Opuchlizna zeszła po dwóch dniach, smaruje tak jak mi kazano, chronie przed słońcem. Warstwa naskórka też już mi się zluszczyla po tygodniu jakoś. Jednak martwią mnie zgrubienia, tatuaż nie wszędzie jest gładki. Czuję wypuklosci. Proszę o informację, czy to zejdzie.?

Dodano 3 tygodnie temu przez arve_lek

Hej!

Tam gdzie pojawiły się zgrubienia to efekt tego, że tatuażysta mocniej wpijał igłę. Poczekaj jeszcze tydzień, maks dwa. Powinno zejść.

Dodano 3 tygodnie temu przez Mirgatsu

Nie ma co się bać, spokojnie :)

Dodano 3 tygodnie temu przez Calitonka

Ok dzięki za informacje.. Ogólnie nie daje mi to spokoju. Mam jednak nadzieję , że te zgrubienia na konturach zejda bo teraz średnio to wyglada.. Mimo upływu czasu ja nadal smaruje kilka razy dziennie. Używam easy tattoo. Poczekam jeszcze trochę, jak nie to właściwie nie wiem co zrobię...

Dodano 3 tygodnie temu przez Mordziaty

w tych miejscach po prostu masz więcej tuszu i będzie on dłużej, że tak powiem wychodził spood skóry, zanim tatuaż będzie całkowicie jednolity gdy będziesz przejeżdżał po nim ręką, poczekaj jeszcze te dwa tygodnie, take it easy!

Dodano 3 tygodnie temu przez Calitonka

Ok zrobię jak mówicie. Chyba tylko cierpliwość mi tutaj potrzebna.. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam

Dodano 3 tygodnie temu przez Mordziaty

cierpliwość to w tym przypadku słowo klucz :)

Dodano 1 tydzień temu przez Calitonka

Minął miesiąc a tu bez zmian.. Chyba już mi się skończyła cierpliwość :(

Dodano 1 tydzień temu przez Mordziaty

kurczę nie wiem co o tym myśleć, wydaję mi się, że w tych miejscach naskórek jeszcze się łuszczy, według ciebie tatuaż jest już całkowicie zagojony? jakie masz z tym odczucia? swędzi itp?

Dodano 1 tydzień temu przez arve_lek

Dokładnie wygląda tak jakby jeszcze nie był zagojony. Ewidentnie ktoś za mocno igłę wbijał. Co na to studio ?

Dodano 1 tydzień temu przez Calitonka

Właśnie czuje jakby był zagojony. Nic nie swędzi nie piecze, warstwa naskórka zeszła mi po tygodniu. Tatuaż robiłam w b&b Szczecin

Dodano 1 tydzień temu przez arve_lek

Tylko rozchodzi się o to, że tatuaż widać, że jeszcze nie zagojony w 100%. Nie może być tak, że tatuaż jest wypukły, bo to świadczy o tym, że tatuażysta musiał mega mocno igłę wbijać, więc nie pozostaje nic innego jak poczekać jeszcze te 2 tygodnie.

Dodano 6 dni temu przez Przemo

Siemka, ale jeśli zaorał tak fest to nie koniecznie to musi zejść bo może to pozostać jako blizna.

Dodano 6 dni temu przez Calitonka

Ale lipa. Napisałam do studia. Już dosyć dawno, kazali czekać zapewniaja że zejdzie. Ale ja widzę że to się nic nie zmienia. Dodam że tatuaż jest gładki w dotyku.. Te pomarszone miejsca z dużą ilością tuszu też nie są wyczuwalne ręką. Tylko nie wygląda to ok.. Co zrobic w takiej sytuacji? Co radzicie?

Dodano 6 dni temu przez arve_lek

Póki co pozostaje czekanie

Dodano 5 dni temu przez Przemo

Co to za Studio? Czytałaś recenzje zanim oddałaś się pod igłę? To Twoja pierwsza dziara? Może mają jakiś profil na FB to na pewno wrzucali jakieś fotosy swoich prac, popatrz czy ktoś miał podobne problemy. Tatuaż goi się nawet 6 tygodni a może to Ci minie po nawet 12! Każdy ma inną skórę. Ja np robiłem całą łopatkę teraz (3tyg temu) i jest ok, poza syfami które swedzą czasami..... Każda skóra jest inna....

Dodano 4 dni temu przez Calitonka

Tak w B&B Szczecin, raczej polecane. Widziałam prace. Wszystko ok z tym studiem. Właśnie będę ustalać termin na konsultacje do tego studia. Chociaż nie wiem co to zmieni.. Proszę mi powiedzieć czy jest możliwość że ten tatuaż się zabliznil? Dodaje zdjęcie z dziś

Dodano 4 dni temu przez arve_lek

Przecież zaczyna wyglądać dobrze :) Widać poprawę i to sporą.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się