Witaj,
Gościu!

Meduza piercing - procedura

Dodano 2 tygodnie temu przez Vean nowy sacz edytowany 2 tygodnie temu

Piercing meduza robi się w kilka minut, biorąc pod uwagę wstępną dezynfekcje miejsca przekłucia i dalsze wprowadzenie kolczyka.

W obszarze rowka nie ma zakończeń nerwowych, dlatego przebicie w tej strefie praktycznie nie jest zauważalne. Znieczulenie zwykle nie jest stosowane, ale wiele zależy od progu bólu samego klienta. Przy niskim progu bólu mistrz znieczula bez żadnych problemów to miejsce, a procedura staje się prawie niezauważalna. Dopiero gdy igła przechodzi przez tkankę, można odczuwać lekki dyskomfort.

Ale przy robieniu dolnej meduzy stosowanie środków znieczulających jest obowiązkowe. Faktem jest, że w okolicy dolnej wargi znajduje się wiele splotów nerwowych i naczyń krwionośnych, więc przekłucie będzie dość bolesne. Przed zabiegiem przekłuwania ważne jest, aby najpierw skonsultować się z alergologiem, aby dowiedzieć się, czy klient jest uczulony na którykolwiek składnik znieczulenia. Warto zrobić test na alergie, ponieważ wystąpienie reakcji alergicznej może prowadzić do dość poważnych konsekwencji.

Po zakończeniu działania znieczulenia możliwe są odczucia bólu w miejscu przekłucia. Jest to absolutnie normalna reakcja organizmu. Przy odpowiedniej, regularnej pielęgnacji uszkodzonego obszaru nie powinny wystąpić żadne komplikacje.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się