Witaj,
Gościu!

Piercing sutka - co to jest i kiedy nie robić?

Dodano 1 miesiąc temu przez Vean Tattoo Tarnów

W ostatnich latach przekłuwanie sutków szturmem podbiło świat piercingu, eksplodując popularnością zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

I nie dziwi nas to, ponieważ naprawdę pięknie wyglądają.

Często przekłute sutki wystają bardziej, dzięki czemu nie pozostaną niezauważone w obcisłym t-shircie. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety, którzy z tego powodu przebijają sutki, noszą dumnie tę biżuterię, aby pokazać, że nie boją się swojego ciała.

Inni, którzy przebijają sutki, po prostu uwielbiają ten wygląd. Twoje kolczyki nie zawsze muszą być widoczne, a czasami fajnie jest mieć piercing, o którym wiesz tylko Ty.

Bez względu na powód przekłucia sutka, musisz być przygotowany na długą podróż po przekłuciu. Sutek nie jest łatwy do wygojenia przekłuciem i musisz dbać o nie przez cały okres gojenia, który może trwać nawet rok. Zanim przekłujesz sutki, porozmawiajmy o przekłuwaniu sutków, i ewentualnych powikłąniach.

Nietrudno zgadnąć, że będzie to bolesne przekłucie. Wiele osób twierdzi, że nie jest to tak bolesne, jak się spodziewali, ale mimo wszystko odczujesz chwilowy ból. Sutki to niezwykle wrażliwy obszar ciała.

Kiedy nie powinno się robić piercingu sutka?

Długi czas gojenia sprawia, że ​​przekłucie sutka jest tym, o czym naprawdę chcesz pomyśleć przed zrobieniem.

Jeśli jesteś już w ciąży lub planujesz zajść w ciążę w ciągu najbliższego roku, poczekaj na przekłucie sutka. Nie będziesz mieć problemu z karmieniem piersią z zagojonymi kolczykami w sutkach, podczas karmienia niezagojonego przekłucia mleko może utknąć w otworach po przekłuciu i spowodować infekcję, nie mówiąc już o tym, że nie należy karmić piersią z biżuterią w sutku.

Jeśli planujesz wakacje na plaży w w ciągu roku, pomyśl czy nie poczekać z kolczykiem. Podczas gojenia się przekłucia nie będziesz mogła pływać i będziesz musiała trzymać się z dala od piaszczystych obszarów, aby piasek nie dostał się do przekłucia.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się