Witaj,
Gościu!

Pierwszy sprzęt do tatuowania

Dodano 1 tydzień temu przez Kropek

Cześć, chciałbym skompletować sprzęt do tatuowania ale kompletnie się na tym nie znam.

Lubię tworzyć rzeczy raczej linearne, szkicowe. Póki co nie celuje w wypełnienia. Przez rok czasu szkoliłem się we "własnej" kresce i nadszedł czas żeby spróbować przenieść to na skórę.

Wiem, że proszę o wiele ale czy ktoś byłby w stanie skompletować dla mnie taki zestaw w granicach 800zł?

Dodano 1 tydzień temu przez dziara

Siema, na start polecałbym ci coś taniego, żeby nie było szkoda jak się zepsuje, albo ci się odechce. Na allegro i za 300 zł kupisz cały zestaw, więc na naukę spoko. Pewnie najpierw planujesz tatuować na sztucznej skórze? Aaa jeszcze jedna sprawa, odradzałbym ci maszynkę cewkową, są tańsze, ale już nie tak proste w obsłudze.

Dodano 1 tydzień temu przez Kropek

Tak, planuję początkowo tatuować na sztucznej skórze, ale chciałbym jednak zestaw który również umożliwi mi w przyszłości próby na skórze. Czy w takim razie ryzykować i po prostu na oko wziąć jakiś zestaw (bez maszynki cewkowej) czy jednak masz/macie jakieś konkretne zestawy?

Co czytam w internecie to każda opinia jest inna, zauważyłem, że modele maszynek które były polecane z pół roku temu, są już niedostępne.

Dodano 6 dni temu przez dziara

Te kompletne zestawy do tatuażu na wspomnianym allegro (czy gdziekolwiek indziej) nie są wysokich lotów, ale wytatuować na skórze też wytatuujesz, ale ogólnie jestem zdania, że jak w coś wchodzić to na pełnej, bo powiem ci szczerze, że za 800 zł ciężko samą maszynkę kupić (w miarę sensowną), a co dopiero cały dobrej jakości zestaw.

Dodano 6 dni temu przez Bodzio

Nawet chińską maszynką można zrobić dobre dziary, bo tu głównie umiejętności się liczą, a nie sam sprzęt. Oczywiście, gdy ten jest lepszy to przyjemniej się dziara, ale skill i dobry tusz są ważniejsze.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się