Witaj,
Gościu!

Proszę oceńcie moje prace

Dodano 6 miesięcy temu przez Wiwo One

Witam. Jestem samoukiem, nigdy nie przeszedłem żadnego kursu ani nie uczestniczyłwem w żadnych szkoleniach. Wszystko co umiem nauczyłem się sam z poradników oraz filmów instruktażowych. Powiedzcie mi co mogę zmienić, nad czym powinienem pracować i czego brakuje. Jestem osobą odporną na krytyke i otwartą na wszelkie informacje jakie otrzymam ze względu na to iż najlepiej ocenią cię.ludzie obcy. Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze

Dodano 6 miesięcy temu przez Smocze-oko123

Nie podpowiem ci musisz poprawić ponieważ jestem laikiem w tym temacie .Jakis czas temu sam zacząłem coś rzeźbić w świecie tatuażu, lecz jestem 10 leveli niżej od Ciebie. Dziarasz w domu?,że tak powiem na własną rękę ?

Dodano 6 miesięcy temu przez macur14

Z tego co widzę tatuaż tatuażowi nierówny. Najbardziej podoba mi się to oko, ogólnie przedmioty, czy kwiaty wychodzą ci okej, ale musiałbym popracować nad realizmem jeżeli chodzi o przedstawianie zwięrząt i ludzi.

Dodano 6 miesięcy temu przez leon26

Jak na samouka to masz być z czego zadowolonym. Musisz po prostu dużo tatuować i z czasem kolejne projekty będą coraz lepiej wyglądać, banalna porada, ale najprawdziwsza :) Ile tak sobie dziarasz? Lata, miesiące?

Dodano 6 miesięcy temu przez Maracu*96

To tatuowania da się nauczyć z jakiś filmików? Nie wiedziałem, że takie coś da się zrobić :D Zawsze myślałem, że do tatuowania trzeba mieć wrodzony talent

Dodano 6 miesięcy temu przez Smocze-oko123 edytowany 6 miesięcy temu

Nikt nie urodził się z maszynka w ręku wszystkiego da się nauczyć .Żyjemy w takich czasach w których nie trzeba mieć specjalnych zdolności plastycznych aby być dobrym tatuatorem(tablety itp). Rzecz jasna ze zdolnościami jest zdecydowanie łatwiej gdy chociażby rozmaze się kalka ;)

Dodano 6 miesięcy temu przez Maracu*96 edytowany 6 miesięcy temu

Kalka kalką, ale żeby dobrze wycieniować to trzeba mieć pojęcie

Dodano 6 miesięcy temu przez Smocze-oko123

Owszem , trzeba mieć pojęcie ale nie odrazu Rzym zbudowali ;) Tak jak pisałem powyżej wszystkiego można się nauczyć .Znam człowieka który nie potrafi w ogóle rysować a robi jedne z najlepszych,jak nie najlepsze mandale w miescie.

Dodano 6 miesięcy temu przez Maracu*96

Trudno ci nie przyznać racji, nie bez powodu mówi się, że trening czyni mistrza

Dodano 6 miesięcy temu przez macur14

Właśnie słyszałem, że w studiach często są osoby odpowiedzialne za rysowanie projektów, choć teraz do tego są specjalne programy komputerowe, photo shopy i inne szmery bajery :) Zawsze mnie to dziwiło, że można zajebiśćie tatuować bez posiadania talentu do rysowania, szkicowania itp.

Dodano 6 miesięcy temu przez Ka! Tattoo

O jeb. Ale ten świat mały 🙈 fajnie Ci to wychodzi, choć wiem, że już z 15lat temu coś dziabałes...😉

Dodano 6 miesięcy temu przez Wiwo One

Tak kontakt z tatuażem mam okolo 15 lat😁 chciałem zobaczyć jaki hejt wejdzie na moje tatuaze ale jestem mile zaskoczony🙂🙂🙂 co do pytania czy tatuluje w domu to aktualnie pracuje w studiu w Niemczech 😁 ale z kazdym dniem kazdy tatuazysta uczy sie na nowo także do roboty chłopaki i dziewczyny 🙂🙂 Pozdrawiam i milego dnia🤗🤗🤗

Dodano 6 miesięcy temu przez leon26

15 lat to już kawał czasu, wiesz, nie ma co hejtować, są rzeczy do poprawy i w konkursach na świecie byś pierwszych nagród nie zgarnął, ale jak tak dalej pójdzie to będziesz dobrym tatuatorem :)

Dodano 6 miesięcy temu przez Ka! Tattoo

Ja zaś tatuuje od lipca tego roku...😅

Dodano 6 miesięcy temu przez leon26

Naprawdę? To ci powiem, że dobrze sobie radzisz z maszynką :)

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się