Witaj,
Gościu!

Szkolenia w Vean Tattoo - czego się nauczysz?

Dodano 1 miesiąc temu przez Vean Tattoo Tarnów

Zapraszamy na szkolenia w Vean Tattoo!

Szkolenie jest przeprowadzane indywidualnie, przez co jesteś w stanie szybciej i lepiej przyswoić materiał. Składa się z 8 do 16 lekcji i ma 2 części: teoretyczną i praktyczną. Harmonogram szkoleń można zaplanować z naszym tatuażystą i administratorem studia, w którym szkolenie się odbywa:)

W części teoretycznej zapoznamy Cię ze sprzętem do tatuażu, rodzajem i w jaki sposób działa, zapoznamy cię z naszym salonem, pokażemy jak przygotować miejsce pracy do zabiegu. Nauczymy Cię, jak pracować z klientem, technik i rodzajów tatuażu, środków zabezpieczeń i sterylizacji, zasad BHP. Wyjaśnimy Ci przeciwwskazania do wykonania tatuażu oraz zalecenia po wykonaniu zabiegu.

W części praktycznej pokażemy Ci, jak przygotować szkic tatuażu, wybrać miejsce jego nałożenia oraz jak przebiega proces przenoszenia rysunku na skórę klienta.

Nauczysz się pracować z konturem i wypełnieniem czarnym, jak i w kolorach. Opanujesz także cieniowanie, a kto wie, może odkryjesz z nami swój własny styl? ;)

Dlaczego jednak taki kurs, a nie uczenie się z filmów na YT?

Przede wszystkim działasz pod opieką profesjonalnego tatuażysty i to sprawia, że wszystkie błędy są niwelowane na samym początku.:)

Jeśli jesteś osobą kreatywną i interesujesz się dziedziną tatuażu- nasz zespół chętnie podzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami i zamieni cię w wykwalifikowanego tatuatora!

Jeśli Ci dobrze idzie, jest również możliwość zatrudnienia u nas lub podnajęcia miejsca ze zniżką dla naszych studentów oraz pomocy w kupnie sprzętu z rabatem:)

Po ukończeniu szkoleń zapewniamy Ci certyfikat potwierdzający Twoją nowo zdobytą wiedzę, jest to dokument na poziomie międzynarodowym!

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się