Witaj,
Gościu!

Tatuowanie krok po kroku

Dodano 3 miesiące temu przez Wiki

Cześć, mam zamiar zacząć tatuować. Pomimo tego że na internecie jest mnóstwo filmów instruktarzowych jakoś nie mogę wyłapać co kiedy nakładać np. wazelina, dettol, zielone mydło, second skin i inne preparaty. Mógł by mi ktoś wytłumaczyć co do czego służy, kiedy i do czego się używa?

Dodano 3 miesiące temu przez Patka edytowany 3 miesiące temu

Zielonym mydłem oczyszczasz skórę przed tatuowaniem, używasz go też gdy już jest po robocie. Dettol służy do lepszego przyjęcia się kalki na skórze, więc robisz to po ogoloeniu danego miejsca i jego wyczyszczeniu, zdezynfekowaniu. Wazelina to już na sam koniec żeby nawilżyć tatuaż, a second skin to leci zamiast folii, skóra przez nią oddycha więc, tatuaż w takiej formie będzie przykryty jakieś 3 dni.

Mam nadzieję, że pomogłam 😛

Dodano 3 miesiące temu przez Wiki

Dziękuję bardzo ❤️

Dodano 3 miesiące temu przez Bodzio

Wszystko git tylko nie smaruj niczym ani wazeliną, ani kremem przed założeniem second skin, po to jest, żeby nie musieć tego robić, to ważne, bo zmarnujesz sobie arkusz, który słabo przywrze do skóry. Na smarowanie będzie pora jak już second skin zostanie ściągnięte, chyba że w ogóle go nie będziesz zakładał to już inna sprawa.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się