Witaj,
Gościu!

bable na tatuażu który był robiony w grudniu 2021

Dodano 1 rok temu przez asdasdovsky

Witam, dwa dni temu wyskoczyły mi jakieś bąbelki na wewnętrznej i zewnetrznej cześci łokcia które strasznie swędzą, w środę wróciłem po 6 tygodniowym pobycie w szpitalu gdzie mialem radioterapie głowy i chemioterapie ale tam bylo wszystko w porządku.

Dodano 1 rok temu przez dziara

Tatuaż już długo masz na skórze?

Dodano 1 rok temu przez asdasdovsky edytowany 1 rok temu

Jak w tytule grudziień 2021 ale właśnie mam tatuaże na całym przedramieniu i one sa całe, tylko ten łokieć.

Dodano 1 rok temu przez dziara

Faktycznie, nie zauważyłem. To mega dziwne, że po takim czasie wyskoczyło, możliwe, że chemioterapia miała na to wpływ, najlepiej będzie jak udasz się do dermatologa, bo wygląda to podejrzanie, on pewnie ci przepisze maść z antybiotykiem.

Dodano 1 rok temu przez macur14

Cześć @asdasdovsky z takimi bąblami to uderzaj do dermatologa, ale też możesz skonsultować się w szpitalu, gdzie miałeś robioną chemię, czy są możliwe jakieś komplikacje na tej płaszczyźnie. Maść z antybiotykiem powinna zdać egzamin, tak na szybko możesz w aptece spróbować Maxicortan, u mnie alergika ta maść działa cuda, jak coś wyskoczy swędzącego, bez recepty nie ma nic lepszego, a nie jest to drogie.

Dodano 1 rok temu przez asdasdovsky

Byłem wczoraj :D przypisał mi travocort, mówi że to wogóle nie związane z tatuażem i skóra prawdopodobnie przez to wszystko została jakoś podrażniona czy cos :) różnica już bo dzisiaj widoczna. Dzięki

Dodano 1 rok temu przez macur14

No to super, że się udało!

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się