Witaj,
Gościu!

Czy mój tatuaż wygląda okej?

Dodano 10 miesięcy temu przez Łukasz Kuczyński

Tatuaz ma tydzień.Staram sie go delikatnie myć i osuszacze 2x dziennie,do tego smaruje kremem do tatto 3-4 razy dziennie.Czy to wygląda ok?

Dodano 10 miesięcy temu przez bez nazwy

po srodku krzyzy widze takie jakby ranki, masz zdjecie jak to wygladalo w pierwszy dzien? ogolnie nie wyglada to na nic niepokojacego

co do mycia to za kazdym razem przed smarowaniem powinienes go przemyc

Dodano 10 miesięcy temu przez Łukasz Kuczyński edytowany 10 miesięcy temu

Dzien po

Dodano 10 miesięcy temu przez Łukasz Kuczyński edytowany 10 miesięcy temu

Kurcze,próbowałem dodać zdj odrazu po zrobieniu ,ale błąd mi wywala

Dodano 10 miesięcy temu przez bez nazwy

to wyglada mi dobrze nic nie boli teraz nie piecze?

Dodano 10 miesięcy temu przez Łukasz Kuczyński edytowany 10 miesięcy temu

wszystko jest ok ;)

Dodano 10 miesięcy temu przez bez nazwy

na moje bedzie dobrze bo jak jest przeorqany tatuaz to czuc ze boli bo robia sie rany

Dodano 10 miesięcy temu przez Łukasz Kuczyński

Wolałem spytać kogos kto sie zna dobrze ;) na przedramieniu jak kiedyś robiłem to wogole strupków ani nic nie mialem

Dodano 10 miesięcy temu przez bez nazwy

szyja to o wiele trudniejsze miejsce do tatuowania, skora tu caly czas jest w ruchu plus jest mocniej unerwiona

Dodano 9 miesięcy temu przez Krzysztof Sadowski

Głębokość wkucia jest odpowiednia .

Dodano 4 tygodnie temu przez zielinka.tattoo

Tatuaż wygląda git 😊 Minęło już kilka miesięcy, podeślij zdjęcia wygojek - jestem ciekawa.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się