Ktoś z was ma tatuaż ? Jak skora reagowała u was ? Można robić tatuaż w trakcie leczenia biologicznego ? Obawiam się że jesli zrobie w momencie w którym zmian nie mam to po jakimś czasie w miejscu tatuażu wystąpią zmiany
Ktoś z was ma tatuaż ? Jak skora reagowała u was ? Można robić tatuaż w trakcie leczenia biologicznego ? Obawiam się że jesli zrobie w momencie w którym zmian nie mam to po jakimś czasie w miejscu tatuażu wystąpią zmiany
Ja mam AZS i tatuaże, ale z tego, co mi wiadomo, przy łuszczycy tatuowanie jest raczej niezalecane.
Ja robiłem w trakcie leczenia biologicznego, od sierpnia już nie biorę zastrzyków.
Choroba wróciła ale w miejscach gdzie mam tatuaże,nic na chwilę obecną nie wychodzi. I mam nadzieje, ze nie będzie.
Nie wiem czy znasz tę serię kosmetyków: https://psorisel.pl/ Ale bardzo dobrze radzą sobie ze skórą objętą problemem łuszczycy. Szczególnie jeśli chodzi o skórę na głowie.
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.