Witaj,
Gościu!

Tatuaż basen

Dodano 1 rok temu przez Adrian Sasana Szymański

witam chcialem zapytam 14 lutego 2019 roku robilem tatuaż na przedramieniu chcialem zapytac po jakim czasie moge udac sie na basen by go nie uszkodzilo?

Dodano 1 rok temu przez Niezniszczalny

Myślę, że w połowie kwietnia już będzie okej żeby pójść na basen.

Dodano 1 rok temu przez zosia

a ja dla świętego spokoju wolałabym poczekać do końca kwietnia, tak w ogóle to tatuaż już jest w pełni zagojony?

Dodano 1 rok temu przez arve_lek

Jeżeli się zagoił w całości, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby iść na basen. Więc kwestia maks 30 dni. Jeżeli nie ma tatuaż strupów, złuszczeń, to już się zagoił w 100% i można normalnie śmigać.

Dodano 1 rok temu przez Lambert

Witam. Jestem tu nowy choć dziarek mam już kilka.

Mam pewien problem dotyczący tatuażu. Otóż 27 sierpnia mam sesję na wykonanie dziarki na przedramieniu. Czekałem na tą wizytę prawie 4 miesiące w studiu, które ma dobrą renomę i mam już z nimi swoje doświadczenia z poprzednich projektów. Niestety dzisiaj się okazało, że od razu na początku września (od 3.09) czyli po tygodniu od zrobienia dziarki mam zacząć turnus z zajęciami na basenie co wiąże się z częstym kontaktem z wodą, choć nie ciągłe siedzenie w wodzie. Taka niestety praca i tu dyskusji akurat nie ma.

Wiem jakie są zalecenia po tatuowaniu i najpierw chciałem przełożyć sesję, jednak następny możliwy termin jest za kilka miesięcy. Nie chciałbym czekać i w związku z tym czy możecie mi poradzić jak spróbować zabezpieczyć dziarkę. W moim studio poradzili mi żeby na czas pobytu w wodzie pokryć tatuaż warstwą tłustej maści (nawet bephantem by się nadał) i powinno wystarczyć lub ewentualnie zakryć go opatrunkiem hydrofilm. Podobno mieli już taki przypadek i to wystarczyło i nic się potem nie działo z dziarką.

Możecie się wypowiedzieć co o tym sądzicie? Musze przetrwać tylko 3 dni a potem już luz i mam zajęcia bez wody. Znam ryzyko

Dodano 1 rok temu przez MikiR6447

To i to może zdać egzamin, w sumie nie mam pomysłu na nic innego...

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się