Za długo 3 dni. To jest jakaś stara szkoła dziarania. Foflię trzyma się przez 24 h, szczególnie przy tak małym tatuażu i potem już się go przemywa i smaruje.
Niestety w drugą stronę to nie działa ;/
Ostatnie pytanie to już musisz sama sobie zadać, czy chcesz taki tatuaż w obecnej postaci, czy nie. Bo jeżeli nie, to trzeba pisać do jakiegoś lepszego studio, czy zdołają zrobić cover, lub ostatecznie pozostaje laser.
Nie wygląda to źle :) Poczekaj jeszcze do końca miesiąc i podeślij zdjęcie, bo mam wrażenie, że dalej jest niezagojony. Trochę dziwne, bo sporo czasu minęło. Chyba, ze naprawdę mocno igła była wbijana. Nie płakałaś tam na stole ?