Cześć! Zrobiłam ostatnio tatuaż, to już mój piąty, wszystkie poprzednie również były w kolorze. Po ściągnięciu second skin, po 3 dniach noszenia, wokół mam takie zaczerwienienia. Zaczerwienienia utrzymują się już 3 dzień. Czy to odparzenie na second skin czy alergia na barwniki co sądzicie? Dodam, że kształtem przypomina to kwadrat od second skin.