Witaj,
Gościu!

Zaczerwienienie

Dodano 1 rok temu przez Katarzyna Siedlecka

Cześć! Zrobiłam ostatnio tatuaż, to już mój piąty, wszystkie poprzednie również były w kolorze. Po ściągnięciu second skin, po 3 dniach noszenia, wokół mam takie zaczerwienienia. Zaczerwienienia utrzymują się już 3 dzień. Czy to odparzenie na second skin czy alergia na barwniki co sądzicie? Dodam, że kształtem przypomina to kwadrat od second skin.

Dodano 1 rok temu przez macur14

Cześć, u mnie zawsze skóra jest zaczerwieniona od second skina przez kilka kolejnych dni i samo mija. To głównie przez mocny klej. Sam tatuaż z tego, co widzę jest ładny, bez żadnych defektów wskazujących na nieprawidłowe gojenie. Przy alergii, na któryś z barwników tatuaż zacząłby się zniekształcać i babrać, a u ciebie tak jak napisałem jest wszystko ładnie.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się