Witaj,
Gościu!

Co dalej z tym zrobić?

Dodano 10 miesięcy temu przez Artur Dz edytowany 10 miesięcy temu

Cześć wszystkim!

Lata temu zrobiłem sobie tatuaż, teraz chciałbym go jakoś sensownie rozbudować, znajdzie się ktoś kto pomógłby ze wzorem?

(proszę się nie śmiać :D )

Dodano 10 miesięcy temu przez RudaWredna

Hej, przy takim wzorze to nie lepiej po prostu zrobić wrzutki obok siebie? Nie zawsze wszystko musi być podobne do siebie i pasowac na 100% :) tu według mnie wystarczyłby po prostu tatuaż zrobiony w kolorze, żeby nie było dużego kontrastu pomiędzy starym wzorem i nowym. Może kolejne zwierzęta w podobnej stylistyce?

Dodano 10 miesięcy temu przez Adimaster

Rozbudować w jakim sensie? To ma być bezpośrednio ze sobą połączone? Dla mnie to bez sensu, już lepiej zrobić osobny tatuaż, ale też w kolorze, żeby utrzymać konwencję.

Dodano 10 miesięcy temu przez Artur Dz

Rozbudować w sensie żeby dodać jakiś wzór który by jakoś korelował z dotychczasowym

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się