Witaj,
Gościu!

CZY TAKIE POŁĄCZENIE STYLÓW JEST DOBRE?

Dodano 4 miesiące temu przez Erdo_Pile

Witam

Zrobiłem sobie niedawno pierwszą dziarkę na prawym przedramieniu w stylu neotradycyjnym (klepsydra, fioletowe tło), ale to pierwszy z wielu tatuaży jakie planuję, gdyż od zawsze marzyłem o rękawach ^^ Mam dużo pomysłów, ale chciałbym się was zapytać czy dobrym połączeniem, dobrze wyglądającym i prezentującym się (tylko ta kategoria, bo we wszystkie style potrafię wdać przekaz, a te mi się podobają bardzo) będzie zrobienie prawego rękawa już całego w stylu neotradycyjnym połączonym ze stylem watercolor, a lewego rękawa w stylu graficznym czarno-białym w połączeniu z mniejszą częścią stylu plemiennego, ale tego prawdziwie plemiennego - mi nowowczesne tribale po prostu nie siadają, a chcę mieć cząstkę historii tatuażu na sobie :)

Proszę o opinię, jestem tu nowy ale potrzebuję pomocy tych co się znają. I jeśli widzieliście takie połączenia u innej osoby to proszę o zdjęcie!!!!

Pozdrawiam :)

Dodano 4 miesiące temu przez Madzia Magdalena

Neodradycyjny dla mnie za bardzo szałowy, że tak powiem, ale u innych całkiem spoko to wygląda :P (wrzuć fotke a nie :D). Dosłownie dwa dni temu oglądałam dziewczynę na youtube, która opowiadała o swoich tatuażach i wymyśliła sobie takie coś, że lewą stronę ciała robi w kolorze, a prawą w czarnym tuszu, więc twój pomysł, jak najbardziej ma rację bytu :)

Wiadomo, że te style od siebie znacznie się różnią, ale myślę, że jak będą oddzielone innymi rękoma to nie będzie to miało znaczenia :)

Dodano 4 miesiące temu przez macur14

Te tribale to ze stylem plemiennym mają tyle wspólnego, co trabant z mercedesem :) Błędnie ludzie je odbierają jako coś, co wywodzi się z plemion. Polinezyjskie tatuaże, bo pewnie o nie ci chodzi już, jak najbardziej są godne noszenia na skórze, że tak powiem. Choć nie neguję osób, którym tribale się podobają, ja do tego grona jednak nie należę :)

Co to aspektów wizualnych to jestem zdania, że plemienne tatuaże najlepiej wyglądają solo, bez innych stylów obok. Aczkolwiek... jestem w stanie sobie to wyobrazić, zależy, jak ty masz to w głowie ułożone.

Dodano 4 miesiące temu przez Erdo_Pile

To moja pierwsza dziara i jestem z niej zadowolony mega, dlatego planuję dokończyć rękaw w tym stylu w połączeniu z watercolor. Myślę że takie połączenie jest dobrym rozwiązaniem i w mojej głowie to na prawdę dobrze się układa :D

Co do stylu plemiennego to po prostu mam w głowie zamysł, że chcę mieć część tej historii tatuażu i tak jak znaki odzwierciedlały duszę kogoś kto je nosi, tak ja chcę umieścić to na swoim ciele :) Jednak bardziej mi się podoba styl graficzny, tak jak ta pani ma na swojej prawej ręce (z wyjątkiem dłoni), no chyba że pomyliłem i nie jest to ten styl to poproszę o poprawkę :)

Macie jakieś zdjęcia kiedy ktoś wykonał sobie dwa takie rękawy, w takich stylach jak opisałem? :)

Dodano 4 miesiące temu przez Madzia Magdalena

Klepsydra faktycznie fajniutka (choć dalej utrzymuję, że to nie dla mnie stylistyka), taka intensywnie fioletowa, a ja lubię akurat ten kolor. Na tych palcach to nie wiem, co to za styl, ale ani to realistyczne, ani to kolorowe, czy coś to myślę, że określenie graficzne, pasuje tutaj jak ulał :P

Tu masz dwa rękawy w neotradycyjnym stylu, intensywne kolory i te sprawy :)

Dodano 4 miesiące temu przez Erdo_Pile

Właśnie ja sam wybierałem i zależało mi żeby tło było fioletowe, bo też mi siada ten kolor :)

Ogólnie to nie przepadam w stylu neotradycyjnym za zbytnio jasnymi kolorami, bo lubię ciemną stylistykę, mimo że ten drugi rękaw kozacki ^^

A podasz link do tego filmu gdzie dziewczyna ma jeden rękaw czarno - biały a drugi w kolorze? :)

Dodano 4 miesiące temu przez Madzia Magdalena
Dodano 4 miesiące temu przez Erdo_Pile

A szkoda D No nic to muszę sam szukać pomysłów i sobie to wyobrazić )

Dodano 4 miesiące temu przez Madzia Magdalena

Wiesz pomysł jest najważniejszy, wizję zrealizuje ci tatuator i sobie będziecie próbować, czy może to, a może tamto :P Tematycznie z czym miałby być związany ten rękaw?

Dodano 4 miesiące temu przez Erdo_Pile

Oj z dużej liczby rzeczy, bez jednego konkretnego nurtu :)

Dodano 4 miesiące temu przez macur14

To w sumie spoko, ten styl idealnie nadaje się do takiego wymieszania z poplątaniem, że tak powiem.

Dodano 4 miesiące temu przez Erdo_Pile

No i to chciałem usłyszeć, dzięki wielkie za wszystkie rady :)

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się