Witaj,
Gościu!

Pomocy w sprawie rękawa

Dodano 1 miesiąc temu przez Maras88

Siemka! Jestem pare dni po wykonaniu całego rękawa.Połowa rękawa jest zrobiona w kolorze a całe przedramię jest wykonane czarnym tuszem.Głowa smoka to jest cover.zrobiona jest w czerni bo w kolorze nie dało rady zrobić.Samuraj jest zrobiony w czerni żeby pasował do smoka.Teraz po wykonaniu całego rękawa pomyślałem sobie żeby dołożyć jakieś elementy kolorowe do tego smoka i samuraja.Tatuator powiedział że lepiej nie dokładać nic do tego samuraja bo dobrze wygląda w czerni.Jestem już skołowany.Chciałbym żeby cały rękaw był w kolorze ale niechciał bym też zniszczyć tamtych czarnych tatuaży.Czekam na wszystkie sugestie.Przesyłam również zdjęcia

Dodano 1 miesiąc temu przez dziara

Nawet fajnie wygląda to tak jak jest teraz. Rzadko się spotyka, żeby połowa była w kolorze, a druga na czarno, dzięki temu masz unikatowy rękaw, ja bym zostawił tak jak jest :)

Dodano 1 miesiąc temu przez Aluśka

Nie wiem, czy jest sens teraz zmieniać to na kolor, może gdybyś od razu poleciał z kolorem by było inaczej, a teraz to jakoś mi się to kłóci.,..

Dodano 1 miesiąc temu przez Maras88

Ogólnie zamysł był na początku żeby zrobić rękaw czarny, dlatego samuraj został zrobiony czarny. Głowa smoka to jest cover i nic w kolorze nie dało się zrobić. Po głowie chodzą mi jakieś kolorowe dodatki do tego samuraja ale nie wiem czy to dobry pomysł i czy nie zniszczę go przez to. Do głowy smoka raczej nic kolorowego nie da rady się dołożyć. Już nie wiem co o tym myśleć. Dajcie znac

Dodano 1 miesiąc temu przez arve_lek

Zrób mu oczy w kolorze.

Dodano 1 miesiąc temu przez dziara

Oczy w kolorze to dobry pomysł, masz trochę miejsca przy nadgarstku, to może jakieś płomienie, albo jakieś błyskawice, albo sople lodu :) w sumie nie wszystkie smoki zieją tylko ogniem. Co ty na to?

Co do samuraja to zdradzisz jakie masz pomysły?

Dodano 1 miesiąc temu przez Maras88

Co do głowy smoka to zabardzo nie ma tam miejsca żeby coś dołożyć bo zaczyna tam się dłoń. Myślałem żeby dołożyć mu jakieś delikatne kolory na nosie i na końcówkach tam gdzie jest jeszcze pusto. Tylko jakie nie mam pojęcia. Co do Samuraia pomyślałem żeby twarz zrobić mu w delikatym odcieniu różowego a oczy czerwono pomarańczowe. Myślałem też żeby hełm zrobić mu w kolorze ale nie mam pojęcia w jakim i czy to nie będzie się gryzło. Jak to nie będzie pasować to najwyżej zostawię smoka tak jak jest a do Samuraia dołożę jakieś delikatne kolorowe detale. Pozdrawiam

Dodano 1 miesiąc temu przez Aluśka

A takie kolory?

Dodano 1 miesiąc temu przez Maras88

Super. Myślę że coś w tym stylu. Może nie dokładne takie kolory ale coś podobnego. A co do smoka to nie mam pojęcia.

Dodano 1 miesiąc temu przez Aluśka

Ze smokiem nie wiem, co zrobić, a tatuator co ci powiedział?

Dodano 1 miesiąc temu przez Maras88

Gadaliśmy o tym smoku i mówił że ciężko będzie dodać jakieś kolory.w sprawie tego samuraja myślę że będzie ok. Chciałbym dodać jakieś kolory do tego smoka ale jak dam tylko w te wolne miejsca(nos i końcówki głowy) to może dziwnie wyglądać.może jakieś odcienie zielonego ale nie za ciemny albo fiolet też jasny. Liczę również na jakieś sugestie bardziej doświadczonych.

Dodano 1 miesiąc temu przez Aluśka

To jak tatuator ci powiedział, że słabo z tym kolorem, to ja na twoim miejscu bym nie kombinowała, gość się chyba zna na rzeczy.

Dodano 1 miesiąc temu przez Maras88

W sumie racja. Smoka zostawię w spokoju. Nie chciałbym go zepsuć.ale z tym samurajem podziałam. Oczywiście można podsyłać jeszcze inne propozycje.

Dodano 1 miesiąc temu przez dziara

Samuraj w kolorze będzie wyglądał bardzo fajnie, ale na tego smoka to powiem ci szczerze, że nie mam koncepcji absolutnie żadnej....

Dodano 1 miesiąc temu przez Maras88

No trudno. Tak widocznie musi zostać.może ktoś coś rozkmini,ale szczerze wątpię. Co do samuraja to teraz trzeba pomyśleć jakie kolorki.

Dodano 1 miesiąc temu przez The_Suspect_PLx edytowany 1 miesiąc temu

Co do tego smoka hmm.... ja bym na końcówkach zębów krwisto czerwonym kolorem zrobił krew, tak jakby smok coś ugryzł, oko zrobiłbym w ciemnym błękicie, żeby była fajna głębia i można było by dodać charakterystyczny błysk, a co do końcówek głowy to można by to jakoś fajnie przycienować w kolorze. Zresztą tą końcówkę nosa też moim zdaniem można przycieniować w kolorze, fajnie to może wyglądać.

Dodano 1 miesiąc temu przez Maras88

Dzięki za pomysł. Przemyśle i pogadam z tatuatorem. Oczywiście czekam jeszcze na jakieś pomysły.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się