Witaj,
Gościu!

Pomysł na przedłużenie tatuażu

Dodano 2 tygodnie temu przez Agata6661

Hejka! Szukam pomysłu z czym mogłabym połączyć mój tatuaż? Myślałam o zrobieniu z niego bransoletki np. Wszystkie pomysły mile widziane :)

Dodano 2 tygodnie temu przez arve_lek

Cześć, Moja rada, to nie łączyć tego z niczym innym. Takie małe tatuaże mają urok właśnie dlatego, że nic obok nie jest namalowane.

Jedynie co bym tutaj dorobił to mały krzyżyk (o ile jesteś religijna, choć sam krzyżyk może być tylko symbolem - nawet jak się jest np. ateistą) na nadgarstku, który idealnie wypełni pustkę. Na moje ten tatuaż, który masz, powinien być niżej.

Dodano 2 tygodnie temu przez Kamila Kielska

Jeśli bransoletka to widzę tu tylko taką możliwość jak na moim pierwszym zdjęciu. Bo jeśli chcesz zrobić taką subtelną, to ona pasuje stricte na nadgarstku, a twój tatuaż jest za wysoko. Albo zostawisz go w spokoju i dorobisz taką delikatną bransoletkę niżej, co nie będzie się w ogóle gryźć i wręcz fajnie ze sobą komponować, albo postawić na coś podobnego jak na pierwszym zdjęciu i wtedy ten znak nieskończoności może jakby zwisać jak ten klejnot :)

Dodano 2 tygodnie temu przez ***Gosia***

A ja bym go w ogóle nie ruszała, lepiej zastanów się na osobnym projektem 😊

Dodano 2 tygodnie temu przez Agata6661

Jeśli chodzi o nowy projekt to myślałam o różach na przedramieniu. Tylko zastanawiam się czy nie będzie to się jakoś gryźć :P

Ewentualnie co sądzicie o połączenie nieskończoności z takimi listkami :)

Dodano 2 tygodnie temu przez ***Gosia***

Drugie zdjęcie z tymi piórkami jest ekstra! Myślę, że ładnie można to połączyć 😊 Jest taki kobiecy.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się