Witaj,
Gościu!

Pomysł, ramie

Dodano 3 miesiące temu przez Iwona Dombrowska

Witam, 

Mam pytanie odnośnie tatuażu męża. 

Ma on dwa tatuaże. od wewnetrznej strony to imie corki, której nie ma już z nami, a po zewnetrznej stronie imię pierwszego syna. Mamy kolejne dziecko i bardzo by chciał umieścić imię Filipa na tej samej ręce, ale nie chce żeby wygladał jak "popisany" :P i tu prośba do was czy macie jakiś pomysł żeby umieścić imię Filipa jakoś tak zeby połączyć te wszystkie tatuaże w jedno. Mąż myślał o rękawie jakimś, ale pomysłu niestety brak. myślał tez zeby przy imieniu córki wkomponowac jakiś np zegar czy aniołka, ale ogolnie ciężko nam coś wymyślić zeby bylo spójne. 

Mąż interesuje się też Formułą 1 , jest mechanikiem samochodowym wiec takie tematy tez wchodzą w gre. Niewiem czy jakoś nie oddzielić np imienia córki jakimś tłem a gdzieś przy Albercie dopisać Filip i połączyć to z jakimś torem wyścigowym itp.

Widziałam też wzór czarno biały jak ojciec prowadzi za reke syna - perspektywa od tyłu, ale niewiem jakby to można było połączyć.

Byliśmy w kilku miejscach w trojmiescie, ale nikt nie był w stanie nam pomóc, doradzić.

Wiadomo łatwiej jest mieć konkretny pomysł, ale łudzę się że jest tu jednak ktoś kto byłby w stanie coś pomóc - albo podpowiedzieć gdzie w Trojmiescie moglibysmy się udać.


Licze na Waszą pomoc i podpowiedź.

Dzieki

Dodano 3 miesiące temu przez Rudy Kurniawan

Z czarnymi napisami będzie trudno to jakoś sensownie połączyć, chyba że ktoś zrobi cover up i w innym miejscu umieści imiona. Ja pomyślałbym nad motywem drzewa, coś jak genealogiczne

Dodano 3 miesiące temu przez Patryk98

Zakryć stary tatuaż nowym i imię umieścić w innym miejscu to spoko pomysł, ale to na pewno będzie droższa zabawa. Może umieścić te imiona w takim czymś jak zwój? I wtedy dodać coś dookoła? Bo tak to będzie ciężko z tym działać. Pisząc zwój mam na myśli coś takiego jak poniżej.


Dodano 2 miesiące temu przez Stylish Woman

Trójmiasto to nie jedyne miejsce gdzie powinniście szukać, wiem że Warszawa znajduje się parę kilometrów od waszego miejsca zamieszkania, ale tam jest zdecydowanie więcej specjalistów od takiej roboty.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się