Witaj,
Gościu!

Tatuaż czarny

Dodano 10 miesięcy temu przez thor

Część czy mam poprawiac stare wzory na ręku czy zakryc czarnym kolorem

Dodano 10 miesięcy temu przez Alex Linek

Siemanko! A to zależy jak te stare wzory wyglądają i o jakie poprawki chodzi? Całkowicie nowy wzór na całości?

Dodano 10 miesięcy temu przez thor

Poprawiane były ale są bardzo czarne i tak za słabo widać kontury

Dodano 10 miesięcy temu przez Alex Linek

To jak wzory są rozmazane i mało, co widać to osobiście wolałbym zrobić blackwork po całości. Tylko to nie takie proste jak się może wydawać, żeby zrobić ładną jednolitą i gładką czerń potrzeba dobrego specjalisty. Masz kogoś takiego?

Dodano 10 miesięcy temu przez thor

Jeszcze raz chyba poprawie wzory aby było całkowicie czarne trochę szkoda Na czarną robić dłoń i przednia część przedramienia

Dodano 10 miesięcy temu przez Alex Linek

Nie wiem jak to wygląda, nie pokazałeś zdjęcia.

Dodano 10 miesięcy temu przez thor

Do czerni widziałem fajna maszynkę z taką dużą ilością igieł szerka a każdy tatuator powie że umie zrobić ładna Czern

Dodano 10 miesięcy temu przez Tomasz

Ja idę teraz blackout robić we Wrocławiu ,widziałem pracę ,myślę ,że to będzie solidna robota. Zrobiłem sobie pseudo blackout-a i raz ,ze sie nacierpiałem ,dwa -zostawia wiele do życzenia....Lepiej nie oszczedzac i zrobic raz , a porzadnie

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się