Witaj,
Gościu!

5 tatuaży, których lepiej nie robić

Dodano 1 miesiąc temu przez Vean Gdansk

Tatuaż to ważny krok w zmianie wyglądu, a jak wiadomo, usunięcie już wypchanego tatuażu nie jest takie proste. Dlatego przed zrobieniem tatuażu musisz pomyśleć kilka razy. Zdarza się, że pomysł na tatuaż przychodzi zupełnie spontanicznie, ale nie spiesz się, aby następnego dnia biec do tatuatora. Oto 5 tatuaży, których najlepiej unikać z różnych powodów.

1. Imię ukochanego chłopaka lub dziewczyny

Oczywiście, jeśli odwiedziło Cię pragnienie wypełnienia imienia swojej bratniej duszy, prawdopodobnie jesteś w tej chwili zakochany po uszy. Ale ilu biednych ludzi ciągle przychodzi, aby usunąć tatuaż o nazwie, która jest już całkowicie nieprzyjemna. Być może twoja miłość jest naprawdę na całe życie, ale nadal lepiej odrzucić ten pomysł imieniem. Nikt nie wie, co będzie dalej...

2. Kotwica, gwiazdy lub jaskółki

Być może 5-10 lat temu tatuaż z jaskółkami był mega popularny i oryginalny. Ale moda minęła, a wraz z nią wszelkiego rodzaju gwiazdy i kotwice odeszły w zapomnienie. Jeśli naprawdę chcesz tatuaż z takim motywem, skonsultuj się z mistrzem i stwórz naprawdę nietypowy szkic, który będzie wyglądał trafnie nawet teraz.

3. Portret

Niestety wypełnienie realistycznego portretu na ciele to bardzo trudne zadanie nawet dla najbardziej doświadczonego mistrza. Aby to zrobić, musisz znaleźć bardzo utalentowanego artystę, który również wie, jak wypełnić tatuaż. Ale trzeba przyznać, że nawet prosty portret na papierze nie zawsze się udaje. Powiedzmy, że nadal udało Ci się napełnić się naprawdę pięknym portretem, ale z biegiem lat tatuaż z twarzą bliskiej Ci osoby nie będzie już wyglądał tak dobrze.

4. W duchu subkultury

Możesz być fanem dowolnej grupy muzycznej, gatunku, reżyserii, serialu, filmu – i to świetnie. Ale fanatyczne nadziewanie tatuażu symbolami grupy muzycznej lub czymś innym nie jest tego warte. Te rzeczy przychodzą i odchodzą, podobnie jak twoje zainteresowania.

5. Tatuaż jako żart i inne bzdury

Tatuaż to rzecz mająca znaczenie i na całe życie. Powinna mieć w Tobie i wokół Ciebie jakiekolwiek emocje i skojarzenia. Ale co może spowodować tatuaż z intymnymi częściami ciała, a nawet gorzej? Nic. Dotyczy to również tatuaży na pijanej głowie lub dla zabawy.

Mamy nadzieję, że ten post nikogo nie uraził. Pamiętaj, że możesz wykonać każdy rodzaj tatuażu, jeśli wymaga tego twoja dusza.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się