Witaj,
Gościu!

Co musisz wiedzieć o małych tatuażach?

Dodano 1 rok temu przez Vean Gdansk

Mały tatuaż jest zwykle uważany za szkic nie większy niż 5x5 cm, niektórzy uważają, że tylko imponujący rozmiar tatuażu cieszy się należytą uwagą i szacunkiem. W tym artykule udowodnimy, że małe tatuaże również mają swoje miejsce, a także porozmawiamy o cechach małych tatuaży.

Dlaczego warto robić małe tatuaże?

Mały tatuaż jest znacznie łatwiejszy do zredukowania lub zatuszowania, jeśli okaże się nieskuteczny. Proces redukcji ogromnego tatuażu dawnej miłości zajmie znacznie więcej czasu, wysiłku i finansów. Dużo łatwiej pozbyć się małego serduszka.

To świetny początek. Jeśli zawsze chciałeś mieć tatuaż, najlepiej zacząć od małego. W ten sposób będziesz mógł ocenić pracę mistrza, dowiedzieć się więcej o procesie tworzenia tatuażu i zrozumieć, czego potrzebujesz.

Mały tatuaż jest łatwiejszy do ukrycia, jeśli na przykład jest to zabronione w Twojej pracy.

Zawsze wygląda bardzo estetycznie i pasuje do każdego stylu ubioru.

W przypadku małego tatuażu możesz wybrać dowolne miejsce na ciele (palec, kostka itp.).

Naprawdę szybko. Mały tatuaż zwykle nie zajmuje dużo czasu i jest odpowiedni dla osób, które nie mogą wytrzymać bólu przez długi czas.

Jaki powinien być mały tatuaż?

1.Pierwsza zasada to prostota. Zgadzam się, że zbyt złożona kompozycja 5 na 5 będzie wyglądać dość dziwnie. Powiedz mistrzowi o swoim pomyśle, a on dostosuje go do pożądanego rozmiaru.

2.Rozważ rzeczywisty rozmiar obiektu. Na przykład głowa tygrysa, wielokrotnie pomniejszona, za kilka lat będzie wyglądać inaczej ze względu na dużą liczbę detali.

3.Niepożądane jest wykonanie małego tatuażu w tych stylach, w których niezwykle ważne są szczegóły. (grafika, ornament, old school itp.).

4.Mały tatuaż z jednym lub dwoma elementami wygląda świetnie. Na przykład symbole, hieroglify, napisy, symboliczne obrazy zwierząt, znaki geometryczne.

Czy do małego tatuażu wymagany jest szkic?

Możesz przynieść gotowy szkic, ale ponieważ małe tatuaże nie są bardzo złożonymi obrazami, mistrz może narysować szkic tuż przed sesją. Musisz tylko jasno i jasno wyjaśnić, czego chcesz.

I nie zapominaj, że mały tatuaż też może wyglądać spektakularnie!

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się