Witaj,
Gościu!

Drukarka Epson L3150

Dodano 2 lata temu przez Anet

Witam. Czy drukarka Epson L3150 nadaje się do wydruku kalki?

Dodano 2 lata temu przez Anet

Albo macie coś do polecenia?

Dodano 2 lata temu przez pampiarz

z tego co widzę to jest normalna drukarka, a nie drukarka do kalek

Dodano 2 lata temu przez freedi

Do "wydruku kalki"(wiem,że to skrót myślowy) używa się drukarek termotransferowych a niektórzy kombinują z faksami :)

Na alle albo podobnym są do dostania w okolicach 700pln i uważam,że nie są tyle warte.

Kupiłem taką za 30% ceny,powystawową i tyle można dać.

Innych modeli nie znam.Ta przenosi wzór,musi być jednak wyraźny-grubsze linie,lepiej większych rozmiarów i potrzebuje oczywiście dedykowanej kalki termo...

Dodano 2 lata temu przez Mordziaty

dokładnie, taką zwykłą drukarką to zapomnij, że kalkę wydrukujesz, nie ma szans

Dodano 1 rok temu przez pxl666

A próbował ktoś z zalaniem kartridża tuszem zrobionym że zdrapanej kalki, spirytusu i gliceryny ? generalnie zrobienie tuszu spoko natomiast kalka jaką kupiłem jest za gruba bo 90gr i jest sztywna i drukuje się ładnie ale źle przenosi ...nie układa się na skórze albo z dettolem rozmazuje się wzór

Dodano 1 rok temu przez pxl666

Post został usunięty.

Dodano 1 rok temu przez arve_lek

Odradzam stosowanie takiego rozwiązania. Nie tylko istnieje ryzyko zainfekowania rany i powikłań zdrowotnych, ale także może to prowadzić do nieestetycznych, rozmazanych i nieodwracalnych wyników na skórze.

W przypadku problemów z kalką i transferem wzoru, zamiast próbować samodzielnie tworzyć tusz, warto spróbować innych metod transferu lub szukać kalki o lepszej jakości.

Alternatywnie, możesz zastosować metodę szkicowania wzoru bezpośrednio na skórze, używając do tego specjalnych pisaków do tatuażu. Używanie profesjonalnych tuszów do tatuażu i odpowiednich materiałów jest kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa, higieny i osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Dodano 1 rok temu przez pxl666

no ale to ten sam barwnik co kalka...spirytus dezynfekuje. Noi przecież jest to to samo co dedykowany tusz 500 za buteleczki 60ml...

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się