Witaj,
Gościu!

Ukrywanie tatuażu

Dodano 2 lata temu przez arty

Witam,

Od dłuższego czasu zamierzam zrobić sobie tatuaż w wewnętrznej stronie dłoni, coś tego typu https://zapodaj.net/f8a0d0c31a588.jpg.html.

Ciekawi mnie sprawa, jak wygląda zdobywanie pracy z takowym artem.

Interesuje mnie praca biurowa, ale raczej taka, w której nie ma się bezpośredniego kontaktu z klientem. Z tego co myślę, w takich pracach obowiązują schludne ubiory, tzn między innymi koszula z długimi rękawami, co za tym idzie, na rozmowie o pracę, oraz w samej pracy można swobodnie ukrywać tatuaż, tak, aby nikt się o nim nie dowiedział. Jak to wygląda w praktyce?

Liczę na wasze odpowiedzi,

Pozdrawiam! :)

Dodano 2 lata temu przez macur14

Cześć! Dopóki nie będzie widoczny tatuaż to nikt nie powinien mieć do ciebie o to problemu. Choć na twoim miejscu powiedział bym o tym od razu, jak nie będziesz miał kontaktu z klientami to na lajcie ;)

Dodano 2 lata temu przez Krzysztofkiewicz

Pracowałem w call center i nie musiałem chować dziar

Dodano 2 lata temu przez pietruszka

mam wytatuowany napis na obojczyku i czasem przy większym dekolcie było go trochę widać :) jednak nikt się o to nie czepiał, a pracowałam jako recepcjonistka w hotelu czyli miałam kontakt z klientami

Dodano 2 lata temu przez Dionizos

Na lajcie się tatuuj

Dodano 2 lata temu przez adi00

mojego tatuażu nie da się ukryć, jest na głowie. :)

ale nikt nie wie, że to tatuaż. Wytatuowałem sobie skórę głowy w celu imitacji cebulek włosowych, wygląda genialnie i nikt się jeszcze nie zorientował!

Polecam tylko microhaar!

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się