Witaj,
Gościu!

Ćwiczenie tatuażu bez tuszu

Dodano 5 miesięcy temu przez Tomasz Lis - Foks

Cześć. Dopiero zaczynam tatuować, i mam pytanie do bardziej zaawansowanych jak nie wszystkich :) czy tatuowanie bez tuszu i trening na odbitej kalce pozostawi mi ślad kalki po takim treningu na ciele? . Bo nie chce komuś zrobić dziada na całe życie :) a tak pomyślałem że chce potrenować zwłaszcza że moje ciało szybko się regeneruje. Tylko jak jest z tą kalką? Z góry dzięki za odpowiedź.

Dodano 5 miesięcy temu przez dziara

Siema, nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym tatuowaniem bez tuszu. Możesz rozwinąć?

Dodano 5 miesięcy temu przez Tomasz Lis - Foks

Robię linie bez używania tuszu na ciele po wcześniejszym odbiciu kalki. By sprawdzić jak różne igły oddziaływują na skórę i z jaką prędkością, skokiem tatuować. I pytam czy ta kalka nie zostanie pod skóra? . I czy nie będzie blizn? Nie wiem może głupie pytanie, ale przynajmniej miałem Taką myśl, pytam bo nie wiem. :) i czy ktoś juz tak próbował?

Dodano 5 miesięcy temu przez dziara

Nie znałem takiej metody nauki. Nie lepiej ci na sztucznej skórze popróbować normalnie z tuszem? A już w ogóle lepiej na świńskiej.

Dodano 5 miesięcy temu przez Tomasz Lis - Foks

Próbuje na sztucznej cąły czas. Ze świńską nie próbowałem. Dzięki za odpowiedz.

Dodano 5 miesięcy temu przez dziara

Sztuczna jest twarda jak skurczybyk, ale wiadomo na czymś trzeba ćwiczyć. Świńska jest za to mocno zbliżona do naszej i będziesz miał praktycznie takie same odczucia co tatuowanie prawdziwej osoby. Co do jeżdżenia samą igłą po skórze to nie wiem bo nie probówałem, ale zawsze można wykonać "próbę generalną" i odić coś małego np. na udzie i tam spróbować jak zostanie jakiś ślad to nie będzie widać, a będziesz bogatszy o cenną wiedzę.

Dodano 4 miesiące temu przez morfi35

Post został usunięty.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się