Witaj,
Gościu!

Początkujący

Dodano 1 miesiąc temu przez Slawek P

Cześć jestem bardzo początkujący w temacie robienia tatuaży ale coś tam zrobiłem na sztucznej skórze jeśli ktoś może nie czuć na to okiem.

Ogólnie bardzo dużo rysuję ale jestem zupełnie amatorem nigdzie się nie uczyłem tylko sam.

Zostały zrobione dokładnie w takiej kolejności jak są ułożone zdjęcia

Dodano 1 miesiąc temu przez Virtuz

Siemanes, jak na to, że nigdy nie tatuowałeś, to jest mega dobrze, jedynie tygrys wyszedł ci średnio. Portret i róża jak dla mnie rewelacja, robiłeś coś już na normalnej skórze?

Dodano 1 miesiąc temu przez Slawek P

Hej. No na ludzkiej skórze jeszcze nigdy nic nie zrobiłem. Dopiero sie zbieram do tego.

( Jak dla mnie róża wyszła najgorzej, ale ja jestem bardzo samokrytyczny i ciężko jest mi samemu to wszystko ocenić)

Dodano 1 miesiąc temu przez macur14 edytowany 1 miesiąc temu

Cześć, jeżeli to naprawdę twoje pierwsze prace, to muszę pogratulować. Widać, że masz zaplecze artystyczne (rysowanie). Wszystkie prace biorąc pod uwagę, że to pierwszyzna, jak dla mnie robota na 5. Tygrys najgorzej, ale nie jako całość, tylko przez tę szczękę i zęby wygląda odrobinę jak upośledzony 😛 Najbardziej podoba mi się ta dziewczyna, super wyszła, wszystko ładnie wbite, odpowiednie cieniowanie, nie ma się do czego absolutnie przyczepić. Co do róży, to spoko jest!

Dodano 1 miesiąc temu przez Slawek P

No faktycznie masz rację Maruk14 z tym tygrysem o wiele lepiej wyglądałby gdyby miał zamkniętą paszczę 😂 i lewe oko ma trochę podniesione Łowicz powiekę za bardzo i przez to wygląda tak jak napisałeś ale generalnie chodziło mi o to żeby spróbować samej faktury futra

https://pl.pinterest.com/13jagoda22/

Link do niektórych moich prac rysunkowych na Pinterest

Dodano 1 miesiąc temu przez macur14

Rozumiem, samo futro nie jest złe, dlatego nie napisałem, że cały tygrys mi się nie podoba. Polecam ci kupić jakiś kawał świńskiej skóry u rzeźnika i na niej coś wytatuować. Jest bardzo zbliżona do ludzkiej i można poćwiczyć, bo sztuczna skóra to twarda jak cholera i inaczej wbija się tusz.

Dodano 2 tygodnie temu przez Slawek P

Coś tam znowu zrobiłem na fake skinie

Zerknijcie.....

Dodano 2 tygodnie temu przez Virtuz

Nie no jesteś majster, powiem ci że będą z ciebie ludzie, myślałeś może, żeby aplikować gdzieś do studia tatuażu na nauki?

Dodano 2 tygodnie temu przez Slawek P

Wiesz myślałem o szkoleniu ale to nie jest tani gips więc ciągle się zastanawiam bo opinie są różne. Ci którzy na takim byli mówią że spoko, a ci co pracują już w branży mówią że nie warto.

Więc póki co skrobię coś na fake-u żeby nie tracić czasu a coś tam robić.

Dodano 2 tygodnie temu przez Virtuz

Nie mówię o szkoleniu, tylko o nauce bezpośrednio w studiu - praktyki. Nie każdy coś takiego robi, ale myślę, że warto się rozejrzeć, bo później miałbyś się jak zawiesić w zawodzie.

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się