Witaj,
Gościu!

Wszystkie tematy

Tematy Ostatnia odpowiedź
Dziwne bomble na tatuażu Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 7
Eryka Xawa
Może spróbuj ponaklejać plastry są bardzo skuteczne. 5 lat temu przez Eryka Xawa
Tablet graficzny + photoshop + tworzenia tatuaży? Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 3
Tak się składa, że mogę się podpiąć pod pytanie w pierwszym... 5 lat temu przez 44er
Proszę o pomoc Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 3
arve_lek
A co dokładnie chcesz dziarać ? Jaka lokalizacja studia ma b... 5 lat temu przez arve_lek
Pierwszy tatuaż, a alergia Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 5
arve_lek
Ja bym poczekał aż zaczerwienie zejdzie i zobaczył czy wpłyn... 5 lat temu przez arve_lek
Pomysł na dokończenie Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 2
arve_lek
Witam, Jakaś podpowiedź czemu zdecydowałeś się na obecne dzi... 5 lat temu przez arve_lek
Tatuaż na palcach - napis Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 3
Dzięki :) 5 lat temu przez Darek554
Wycena - przedramie Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 7
Nie zamierzam na niej oszczędzać :D 5 lat temu przez Arbuzik
Szukam dobrego studia Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 4
arve_lek
Dlatego, że wyjechał z Polski i dopiero będzie otwierał stud... 5 lat temu przez arve_lek
Prośba o pomoc Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 2
arve_lek
Wydaje mi się, że w każdym studio by ci przygotowali wzór. J... 5 lat temu przez arve_lek
Precyzyjny napis Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 6
Julia Frankowska
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, już znalazłam dobre studio ? 5 lat temu przez Julia Frankowska
Czy te style pasują? Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 7
Alex Linek
Pierwsze zdjęcie z rękawem mega! 5 lat temu przez Alex Linek
szukamy pracownika - śląskie Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 2
arve_lek
Witam, Sugestia, żeby dodać swoje studio do bazy: https://dz... 5 lat temu przez arve_lek
Ile kosztowałoby zrobienie wilka Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 4
arve_lek
Więc to kwestia 2-4h pracy. Cena za 1h jest rozbieżna i waha... 5 lat temu przez arve_lek
Przedramie - Klucz wiolinowy Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 2
arve_lek
200zł 5 lat temu przez arve_lek
Czy z takimi krostami na ręku mogę zrobić sobie rekaw? Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 3
słabo widać na zdjęciu 5 lat temu przez T Anonim
Ile kosztowałoby zrobienie realistycznej mordy wilka Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 2
Nie za mały ten tatuaż? Wątpię, że w takich rozmiarach uda c... 5 lat temu przez Franek Kimono
Jaki wybrać wzór? Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 2
arve_lek
Witam, Ja bym wybrał Anioła. Zdecydowanie lepiej pasuje do... 5 lat temu przez arve_lek
Moje pierwsze tatuaże konsultacja na forum Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 4
arve_lek
Czyli wymiary podobne do moich. Nawet mam taki sam cel z mas... 5 lat temu przez arve_lek
Tatuaż przedramię Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 8
arve_lek
W sumie może trochę z przesadziłem z ceną :) Jestem z warsza... 5 lat temu przez arve_lek
Zle gojacy sie tatuaz prosze o rade Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 2
arve_lek
Nie za ciekawie to wygląda. Na moje to tusz się totalnie nie... 5 lat temu przez arve_lek
tatuaz na szyi Utworzono: 5 lat temu Odpowiedzi: 2
arve_lek
200-500 zł 5 lat temu przez arve_lek