Witaj,
Gościu!

Tatuowanie koronek - kogo polecacie z Polski?

Dodano 2 tygodnie temu przez Luna Diana

Cześć!

Na swój pierwszy profesjonalny tatuaż wybrałam wzór koronkowej podwiązki na nodzę. Jeszcze nie mam konkretnego projektu, ale jest zamysł i teraz pytanie - jakich artystów polecacie w Polsce ? Wiem, że nie wszyscy chcą tatuować wysoko na udzie, idodatkowo chodzi mi o kogoś, kogo prace mają delikatny outline.

Dodano 2 tygodnie temu przez xx_w_i_k_i_xx

Tatuażystów do takiej roboty znajdzie się sporo, nie trzeba jeździć po całej Polsce. Możesz trochę zawęzić obszar poszukiwań? Województwo albo najlepiej miasto / miasta, które cię interesują.

Dodano 2 tygodnie temu przez Stylish Woman

Fajnie by było jakbyś podała swój region, może nie będzie potrzeby jeździć daleko. Druga sprawa to, czy ta podwiązka będzie w kolorze, czy czarna?

Dodano 2 tygodnie temu przez macur14

Tu masz bazę salonów z Polski: https://dziarownia.pl/studia-tatuazu

Też jestem za tym, aby ograniczyć szukanie artysty do określonego miasta, tak będzie o wiele łatwiej. Mnie za to ciekawi, czemu tatuażyści odmawiają tatuowania wysoko na udzie? Pierwszy raz, coś takiego słyszę i serio mnie to zaintrygowało.

Dodano 2 tygodnie temu przez Luna Diana

Najlepiej w Warszawie, ale dojazd to dla mnie nie problem :)

Tatuaż ma być czarny.

Dodano 1 tydzień temu przez xx_w_i_k_i_xx

Oj to w Warszawie jest od groma tatuażystów 😁 w WarsawInk są dziewczyny, które fajnie tatuują i myślę, że takie koronki to będzie dla nich pikuś 😁

Dodano 1 tydzień temu przez macur14

Ta dziewczyna robi delikatne tatuaże, takie wręcz bajeczne, myślę że warto do niej napisać i wypytać o swój pomysł https://dziarownia.pl/artysta/wilczel-75712

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się