Witaj,
Gościu!

Ceny tatuaży

Dodano 3 miesiące temu przez Vean Gdansk

Wiele czynników wpływa na cenę tatuażu, a głównym punktem jest wybór mistrza. Jeśli mistrz jest odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony, jego praca będzie kosztować więcej. Ponieważ dobra jakość i mistrzowska praca doświadczonego specjalisty nie może być oceniana tanio .

Prace początkujących mistrzów są znacznie niższe niż w przypadku doświadczonych profesjonalistów. Głównymi kryteriami, według których specjalista ocenia tatuaż, są trudność obrazu, złożoność wykonania i jakość pracy.

Złożoność szkicu

Im trudniej jest wykonać dany szkic , tym wyższa będzie jego cena. Na cenę tatuażu wpływają następujące czynniki: czarno-biały obraz w prostym stylu; praca z kolorem, złożonymi przejściami i tworzenie objętości.

Weźmy na przykład realizm - jest to dość złożony styl, który wymaga dużej wiedzy, umiejętności, czasu i doświadczenia. Nie każdy mistrz dobrze radzi sobie z tym stylem, więc przed wyborem specjalisty trzeba dobrze przemyśleć swój wybór ..

Skala tatuażu

Rozmiar obrazu jest również ważnym czynnikiem wpływającym na koszt przyszłego tatuażu. Aby znaleźć przybliżony koszt, mistrz mnoży długość obrazu przez jego wysokość. Wynik z kolei jest mnożony przez koszt jednego centymetra kwadratowego. Ale jest jeden szczegół : im większy szkic, cena jego centymetra kwadratowego jest niższa.

Główną rolę ma złożoność wykonania. Szkic, w którym znajduje się wiele drobnych szczegółów, zwykle nie jest oceniany na podstawie skali, ale na podstawie złożoności. Koszt takiej pracy będzie do uzgodnienia. Mistrz będzie mógł podać dokładniejszą kwotę tylko wtedy, gdy szkic będzie w pełni gotowy.

Paleta użytych kolorów i miejsce przyszłego tatuażu

Miejsce, w którym będzie pokazywany rysunek, a także paleta użytych kolorów pigmentu, wpływa również na koszt tatuażu. Również cena jest nieistotna, ale nadal wpływa na stosowanie środków znieczulających. Możesz dowiedzieć się o przybliżonych cenach tatuażu w studiu tatuażu "VEAN"

Dodano 3 miesiące temu przez klemens

czemu niby miejsce tatuazu wplywa na jego cxene co to ma do rzeczy?

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się