4 tatuaże oraz pajęczyna na łokciu 15/20 cm


4 tatuaże oraz pajęczyna na łokciu 15/20 cm
Takie wrzutki to 200-400, jedynie węża wyceniłbym na 500-600 i podobnie tego pająka
A te wrzutki wszystkie na jednym spotkaniu robione liczyć pojedynczo?
Siema, cenowo podobnie bym to rozłożył i na luzie ci to w jeden dzień ktoś powinien ogarnąć, to małe tatuaże i bez szczegółów jakiś specjalnych. Najwięcej roboty by było z wężem.
Raczej do zrobienia na jednym posiedzeniu, nie ma tu nie wiadomo czego do wytatuowania, fajne dziarki, ale technicznie proste
.
Ja wiem że da się to zrobić na jednym spotkaniu. Tylko czy nie lepiej policzyć to całościowo ? Czy każdy z osobna. O to mi chodzilo może trochę źle się wyraziłam ☺️
Napiszę, że to zależy 😅 Bo całodzienna sesja teraz to najczęściej kręci się w okół 1200-1600 zł, pewnie znajdzie się taniej, to zależy od miasta i od umiejętności tatuażysty oczywiście.
Według mnie robiąc wszystko na jednym spotkaniu, będzie się dało wyrwać lepszą cenę niż osobno, bo wtedy raz rozkłada się stanowisko i używa się tych samych materiałów do zrobienia wszystkich tatuaży.