Witaj,
Gościu!

Polinezyjski tatuaż na całą rękę

Dodano 1 rok temu przez wojtekkkk

Cześć wszystkim może mi ktoś powiedzieć ile może kosztować taki tatuaż ?

Dodano 1 rok temu przez Tusk

To ma być na całej ręce od nagarstka do barku? Jeśli tak to 3 tysiące na pewno zapłacisz.

Dodano 1 rok temu przez Aluśka

Nie wiem czy wiesz, ale polinezyjskie tatuaże robi się raczej na specjalne zamówienie, każdy tatuaż jest unikalny i oznacza coś innego, tatuaż wygląda na prosty do wykonania, ale nie każdy się na tym zna.

Dodano 1 rok temu przez wojtekkkk

Tak tatuaż ma być od nadgarstka do barku,nie spowdziewałem się że może kosztować aż tyle .

Dodano 1 rok temu przez Tusk

Jedna sesja w konretnym studio do koszt rzędu 1500 zł, a są tacy, co biorą nawet więcej. Tutaj przynajmniej 3 sesje będą, to i tak cena jest przystępna i pamiętaj, że nie ostateczna. Tak z ciekawości zapytam ile myślałeś, że zapłacisz?

Dodano 1 rok temu przez macur14

Polinezyjskie tatuaże tylko na pozór wyglądają na coś prostego do zrealizowania, dlatego mają swoją cenę. Dodać należy do tego również to, że raczej jeden do jeden szanujący się tatuażysta ci tego nie skopiuje, bo te wzory odnosza się do tego, kto je nosi na swojej skórze i można powiedzieć, że każdy polinezyjski tatuaż, rękaw jest czymś unikalnym.

Warto odłożyć sobie więcej pieniędzy i zafundować sobie taki rękaw u specjalisty, na pewno nie będziesz żałował takiej decyzji.

Dodano 1 rok temu przez wojtekkkk

Myślałem że ok 1000-1500 zł max,a jakiś namiar na takiego specjalistę ?

Dodano 1 rok temu przez Tusk

Widziałem, że Agnieszka Kulińska robi bardzo dobre tatuaże w tym stylu. A co do ceny to ta, którą podałeś mogłaby wystarczyć np. na pokrycie przedramienia, więc możesz już od czegoś zacząć.

Aaaa i bym zapomniał, że dziewczyna dziara w Krakowie, to dosyć istotna informacja :)

Dodano 1 miesiąc temu przez Tomek90

Proponuje udać Ci się do osób, które się w tym specjalizują, oni mogą zaprojektować taki tatuaż. Wiem, ze na polinezyjski.com cos takiego robią, z góry mowie ze nie wiem, jakie mają ceny. Oni gdzieś to na tych wyspach projektują, wiec pewnie wiedza jak to zrobić profesjonalnie. Musisz jeszcze tylko znaleźć studio w PL które wykona z gotowego projektu. I tak oto masz piękny, prawdziwy, oryginalny polinezyjski tatuaż, nie ruszając się z kraju. 😁

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się