Witaj,
Gościu!

Tatuaż śmierć

Dodano 1 miesiąc temu przez Mlzs22

Witam, ile może orientacyjnie kosztować taki tatuaż? I czy wąskie przedramię nie będzie problemem?(na zdjęciu jest raczej od wewnętrznej strony,ja chciałbym od zewnętrznej)

Z góry dzięki wszystkim za pomoc 😁

Dodano 1 miesiąc temu przez King Nos

Wąskie przedramię nie będzie żadnym problemem koleżko, wystarczy, że tatuażysta pomniejszy odpowiednio projekt i dopasuje go pod ciebie. Cenowo to od tysiaka wzwyż.

Dodano 1 miesiąc temu przez Mordziaty

nie masz co się martwić lichą łapą, sam do koksów nie należę i wszystko idzie zrobić :) twój tatuażysta musi tylko to sobie w programie pomniejszyć, teraz w tym photoshopie to takie rzeczy wydziwiają, że bania mała :) zewnętrzna, czy wewnętrzna strona też nie ma znaczenia, a koszt to bym obstawił 1200 zł

Dodano 1 miesiąc temu przez Mlzs22

Dziękuję wszystkim, apropo jak już pytam wiecie ile może trwać robienie takiego tatuażu? To będzie mój pierwszy, więc średnio się orientuje.

Dodano 1 miesiąc temu przez Mordziaty

najlepiej szykować się na całą sesję, która plus minus trwa 6 godzin, może ktoś to zrobi szybciej, ale lepiej nastawić się na więcej i być mile zaskoczonym, samego tatuowania z 4 godziny powinny być, dookoła tego trzeba jeszcze parę czynności wykonać

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się