Witaj,
Gościu!

Wycena tatuażu - róże na udzie

Dodano 1 miesiąc temu przez MlodaMama

Cześć. Jestem tu pierwszy raz.. Planuję zrobić pierwszy tatuaż (zdjęcie ponizej) Moje pytanie, ile może kosztować? Dodam że wacham się czy na pierwszy raz, taki tatuaż to dobry pomysł.. Obawiam się bólu i etapu gojenia. Doradzcie :)

Dodano 1 miesiąc temu przez Stylish Woman

Miejsce na pierwszy tatuaż wydaje się całkiem dobre, bo jest tam trochę mięska, dzięki czemu ból powinien być umiarkowany. Bardziej martwiłabym się swędzeniem, bo to ono, a nie samo tatuowanie doprowadza mnie do szału :P A tu masz kawał skóry, który będzie swędział, jak cholera, ale idzie to wytrzymać. Opracowałam taką technikę, że zamiast drapać się, tak delikatnie klepię swędzące miejsce i jest chwilowa ulga :D

Z reguły ludzie polecają na pierwszy tatuaż mniejszy wzór, ale on też będzie bolał, on też będzie swędział, więc nie wiem, czy jest sens się ograniczać :) Cenowo to 1200 zł myślę, bo to niemały wzór.

Dodano 1 miesiąc temu przez lilka

Nie bój żabki :) Ogólnie jak u ciebie ze znoszeniem bólu?

Dodano 1 miesiąc temu przez MlodaMama

@lilka z bólem myślę że nie jest źle. Do tej pory miałam zajawke na piercing także mam przebity język, pępek.. Same przebicia okej. Tylko właśnie proces gojenia był gorszy.. Nie wiem czy mogę to sobie jakoś porównać z bólem przy tatuowaniu, bardziej to taki strach przed tym pierwszym jest :)

Dodano 1 miesiąc temu przez lilka

Będzie dobrze :D Miejsce jest okej, bo tak jak @Stylish Woman napisała jest tam dużo mięcha :)

Dodano 1 miesiąc temu przez MlodaMama

Dzięki wielkie za pomoc :)

Dodano 1 miesiąc temu przez lilka

Koniecznie podziel się dziarką, jak już ją zrobisz i tym ile zapłaciłaś :) Pozdrówki!

Dodano 1 miesiąc temu przez Stylish Woman

Trzymam kciuki, wszystko będzie okej!

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się