Witaj,
Gościu!

problem z dobraniem wzoru do znaczenia

Dodano 1 miesiąc temu przez bertolinio

witam, mam pewien problem bo od dłuższego czasu szukam tatuażu związanego ze znaczeniem istoty myślenia i samych myśli i uczuć, takiego który by pokazywał jak ważne jest dla mnie myślenie o sprawach emocjonalnych uczuciach i to jak mój ból jest dla mnie ważny. Nie znam się na tym za bardzo i nie mogę niczego takiego znaleźć, czy miał ktoś styczność z czymś takim albo sam ma tatuaż o podobnym znaczeniu?

Dodano 1 miesiąc temu przez The_Suspect_PLx

Na moje nie rób tatuażu który utożsamia się jako tako z pewną słabością. Ale jak już chcesz go zrobić to pytanie w którym miejscu ? Poszukam ci czegoś sensownego co będzie utożsamiało się z tym co piszesz ale również z męskością i podeślę za godzinkę.

Dodano 1 miesiąc temu przez bertolinio

witam, tylko widzisz odnosząc się do tego co napisałeś/aś to ja tego nie uważam za moją słabość tylko wręcz przeciwnie

właśnie uważam że jest to coś pozytywnego i silnego

Co do miejsca to albo na ramieniu albo na przedramieniu albo od pięty do troszkę wyżej kostki.

przede wszystkim chodzi mi o to że chcę żeby ten tatuaż utożsamiał sięz tym jaki jestem żeby miał dla mnie dokładnie takie znaczenie jaki ja jestem i żebym nigdy nie zapomniał tego jaki jestem i się nie zmieniał

Dodano 1 miesiąc temu przez Romek Romek

A jaki jesteś? Bo się nie znamy, to nie wiem co mogłoby do ciebie pasować. Pozdro, odpisz to postaram się pomóc.

Dodano 1 miesiąc temu przez The_Suspect_PLx

Romek Romek, kolega już pisał.

Dodano 1 miesiąc temu przez Romek Romek edytowany 1 miesiąc temu

Faktycznie, nie doczytałem się, mój błąd, zaraz coś pomyślę.

Edit: Pomyślałem, poszukałem i zaproponowałbym ci coś takiego i ewentualnie daj znać, czy to coś w tym kierunku, czy nie.

Dodano 1 miesiąc temu przez bertolinio edytowany 1 miesiąc temu

Romek Romek z tych 3 które wysłałeś najbardziej zainteresował mnie ten ostatni ten trzeci, ale to jeszcze nie jest to czego szukam, osobiście nie zabardzo mi się podobają te serca i ten mózg i właśnie tu jest problem bo to co chcę pokazać w tym tatuażu i nadać mu znaczenie jest związane z myślami sercem i bólem i można to ukazać poprzez serce i mózg ale ta forma mi nie odpowiada, chciałbym żeby ten tatuaż pokazywał że czasami ból który przeżywam moje ciągłe myślenie jest dobre i tworzy mnie dając to jakim jeste,

znalezienie takiego tatuażu nie jest prostą sprawą bo szukam już od dłuższego czasu jestem bardzo uczuciową osobą i ten tatuaż ma mi o tym przypominać

ale bardzo ci dziękuję za wysłanie tych tatuaży są one do rozpatrzenia i nie skreślam ich odrazu

Dodano 1 miesiąc temu przez Romek Romek

Wiadomo, że to tylko inspiracja, ale może zrobić coś na zasadzie wewnętrznej walki w głowie, gdzie będą walczyć dwie istoty jedna symbolizująca umysł i zdrowy rozsądek, a druga uczucia i emocjonalność.

Dodano 1 miesiąc temu przez bertolinio

tutaj trafiłeś już bardziej w punkt tak dokładnie bardziej o to mi chodziło, tylko nie wiem czy mnie zrozumiesz ale są takie bardziej smutne wolałbym żeby np były trochę weselsze, oczywiście bardzo ci dziękuję bo mnie zaciekawiły te co wysłałeś ale jkabyś miał coś jeszcze o takiej tematyce czy podobne

to możesz wysyłać

Dodano 1 miesiąc temu przez The_Suspect_PLx

Tatuażysta i tak sam robi ci projekt, pokaż mu te wzory i powiedz, że chciałbyś, żeby postać zamiast smutku reprezentowała zadowolonie.

Dodano 1 miesiąc temu przez Romek Romek

Dokładnie masz już się czego zaczepić, tatuator ci wysmaruje taką robote, że jeszcze zdębiejesz :) Jak jesteś na 100% pewien tatuażu, w sensie że chcesz go mieć to jak się dogadasz na wizytę, to powinni ci zaprojektować to za friko, w sensie w cenie tatuażu xD Oj wiecie o co mi chodzi :)

Dodano 1 miesiąc temu przez bertolinio

dzięki wielkie za pomoc doceniam i dużo mi pomogliście dzięki wielkie

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się