Proszę o wszelkie porady i sugestie jak to zakryć,czy da się to przerobic na coś takiego mrocznego,demonicznego
Proszę o wszelkie porady i sugestie jak to zakryć,czy da się to przerobic na coś takiego mrocznego,demonicznego
Zamiast całkowicie zakrywać tego pająka proponuję jego ulepszenie, umrocznienie, zrobić go mocno blackworkowo i dookoła tego zbudować projekt na całe przedramię. Można dodać pajęczynę, gdzie dodatek białego tuszu dałby fajny kontrast. Zamiast twarzy dałbym czachę, bo można jej uwalić dolną szczękę i będzie łatwiej ją dostosować do reszty przedramienia. Portret będzie znacznie trudniejszy do wciśnięcia w te małe miejsce, żeby to dobrze wyglądało.
Podsumowując nie zakrywać pająka, tylko go bardziej wyeksponować, zrobić go mocno czarnego i poprawić jego wygląd na bardziej drapieżny np. czarna wdowa, dodać pajęczynę i na reszcie przedramienia - dole, wytatuować pękniętą czaszkę, gdzie pająk tak jakby będzie do niej wchodził. Co ty na to?
Te zdjęcia to tylko przykłady, bo u ciebie 1 do 1 tak się nie zrobi, bo całe przedramię trzeba dostosować pod pająka. To na pewno lepsze wyjście niż próba zakrywania pająka i tatuowanie czegoś kompletnie innego, bo wtedy gorzej to będzie wyglądać taki cover.
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.