Witaj,
Gościu!

Wyceni ktoś mi ktoś opaskę?

Dodano 1 tydzień temu przez Bogdan Stasiwolak

Siemka pomógłby ktoś to wycenić ?

Dodano 1 tydzień temu przez Alex Linek

Cześć taki tatuaż nie będzie tani mimo iż jest niewielki, bo jak widać na zdjęciu jest bardzo dobrze zrobiony, równy itp. Takie rzeczy nie każdy tatuażysta potrafi, więc jak już znajdziesz właściwego artystę to myślę, że od 1000 do 1500 zł ci to wyceni.

Dodano 1 tydzień temu przez Bogdan Stasiwolak

Dobra Dzięki 💪🏽

Dodano 1 tydzień temu przez macur14

Dużo jest prawdy w tym co napisał @Alex Linek, minimum tysiaka mniej przygotowanego, choć moim zdaniem będzie to więcej. Tatuaż miałby oplatać rękę dookoła?

Dodano 1 tydzień temu przez Bogdan Stasiwolak

Tak dookoła przedramienia

Dodano 1 tydzień temu przez macur14

No właśnie, dlatego szykowałbym się na większy wydatek i tylko u artysty, który ma w dorobku takie prace, a najlepiej jak robi tylko i wyłącznie geometryczne rzeczy, wtedy ci zrobi majstersztyk taki jak na zdjęciu, co wstawiłeś.

Dodano 1 tydzień temu przez Bogdan Stasiwolak

No tak poczytałem trochę , trochę się dowiedziałem od ludzi co mają już za sobą któryś z kolei tatuaż i lepiej dołożyć te kilka stówek i iść do tatuażysty który umie zaprzeproszeniem odjebac kawał roboty

Dodano 1 tydzień temu przez macur14

Dobrze ci gadają! Zwłaszcza że takich tatuaży nie ma wiele, więc warto zadbać o jakość 😎

Dodano 1 tydzień temu przez Alex Linek

Wzór jest dobry i przykuwa wzrok, więc idź do kogoś obeznanego w temacie. W ogóle w jakim mieście byś chciał się dziarać?

Dodano 1 tydzień temu przez Bogdan Stasiwolak

Zakopane OnexTattoo Są tam ludzie od tego tylko chciałem się dowiedzieć ile takie coś kosztuje (( niżej zdjęcie porównywalnego tatuażu którego chce)) I rozmawiałem z studiem i wycenili również na 1200 zł ten tatuaż ale mam 100% pewność ze będzie to zrobione z „jajem” i tatuował to będzie ktoś kto się na tym dobrze zna 💪🏽

Dziękuje za odpowiedzi i rady ☺️

Dodano 1 tydzień temu przez Bogdan Stasiwolak edytowany 1 tydzień temu

I jeszcze pytanie czy znajdę gdzieś „wzór” podobnego ? (Coś takiego jak niżej )

Dodano 1 tydzień temu przez macur14

Obejrzałem zdjęcia na ich facebookowym profilu i będziesz na pewno w dobrych rękach. Ten wzór, co wrzuciłeś to polinezyjski tatuaż. Ogólnie to każdy powinien być inny, bo układ tych wzorków ma opowiadać jakąś historię, ktoś, kto w tym siedzi wie jak to ogarnąć, dla mnie to jeszcze czarna magia 😅 Wpisz w google frazę: polynesian branclet tattoo to wyskoczy ci sporo takich wzorów.

Dodano 1 tydzień temu przez Bogdan Stasiwolak

Czyli @macur14 mówisz ze ten wzór który chce ma jakąś historie ? Czy to tylko wzór bo wzór ?

Dzięki wielkie 💪🏽😁

Dodano 1 tydzień temu przez macur14 edytowany 1 tydzień temu

Niewykluczone, że tak właśnie jest. Choć wiele takich tatuaży jest projektowanych wyłącznie pod kątem wizualnym, bez oparcia o tradycję ludów z Polinezji. Tatuażysta, który zna dobrze ten temat, orientuje się w tym, co oznaczają poszczególne symbole i ich ułożenie względem siebie, jest to całkiem złożona sprawa 🙂 Kiedyś napisałem artykuł na bloga o historii plemiennych tatuaży, więc jakbyś był zainteresowany, to wrzucę tu link. Na razie rzucę ci tylko fragment akapitu o jednym z tamtejszych plemion.

"Przyszła pora na omówienie plemiennych tatuaży, które niewątpliwie wywarły największy wpływ na ten nurt. Mowa tutaj oczywiście o tatuażach, które praktykowane są od tysiącleci w kulturze ludów zamieszkujących tereny Polinezji. Wzory, którymi pokrywają swoje ciało, miały wskazywać na pozycję w plemieniu, osiągnięcia wojenne, rytuały przejścia, położenie geograficzne, odzwierciedlenie cech osobowości oraz wyznawaną religię."

Tu link do całości: https://dziarownia.pl/artykul/plemienne-tatuaze-ich-historia-i-znaczenie

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się