Moją pasją są węże, sam hoduję jednego w swoim domu w specjalnym akwarium, bestie mam od niedawna, ale już zdążyła podrosnąć :) Niektórzy się ich brzydzą, a ja je kocham ponad życie. Mało kto może powiedzieć o sobie, że jest hodowcą węży :)
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.