Witaj,
Gościu!

Wypukłości na tatuażu

Dodano 1 miesiąc temu przez Golf3LPG

Witam. Rok temu miałem robiony tatuaż. W czerwcu tego roku postanowiłem dorobić go w studiu gdyż miałem same drzewa i chciałem jakieś tło do nich. Jednak zastanawiam się czy te blizny w ogóle znikną skoro minęły już 3 miesiące od poprawki tatuażu. Dodam, że codziennie go smaruję i nie wystawiam na słońce. Proszę o porady.

Zdjęcia z przed poprawki i po poprawce.

Dodano 1 miesiąc temu przez Tatuaz

Jeśli po 3 miesiącach to się utrzymuje, to raczej już tak zostanie niestety... Tatuażysta musiał popełnić jakiś błąd.

Dodano 1 miesiąc temu przez macur14

Siema! Tak już ci niestety zostanie, a przynajmniej stwierdzam to po tym, jak to wygląda u mnie. Miałem zrobiony duży napis na klatce piersiowej, wzdłuż linii obojczyków i w 2 czy tam 3 miejscach po wygojeniu był wybrakowany tusz. Tatuażysta powiedział, że nie może poprawić tylko tych miejsc, bo będą one później wyraźnie ciemniejsze niż reszta i trzeba przejechać całość jeszcze raz. Nie były to duże fragmenty, ale że to był pierwszy tatuaż zgodziłem się. Tuszu poszło za dużo, przez co napis czuć pod ręką i jest delikatnie wypukły, aczkolwiek nie tak bardzo jak to ma miejsce u ciebie. Coś musiało pójść nie tak. Swój tatuaż mam już jakieś 8 lat i cały czas jest lekko zabliźniony. Zostanie ci chyba tylko laser, bo ktoś ci spartaczył robotę. Pokazywałeś to temu tatuażyście?

Dodano 1 miesiąc temu przez pola

Czemu to tak mocno odstaje?

Dodano 1 miesiąc temu przez Golf3LPG

Pokazywałem jednemu i drugiemu to powiedzieli, że to „blacha” i z czasem zniknie. Jest taka szansa, że po roku lub dwóch te bliznowce delikatnie chociaż się wchłoną lub wszystko się jakoś zasklepi? A jeśli nie to na jakiej zasadzie działa laser, koryguje tylko blizny czy trzeba będzie od nowa poprawiać te miejsca?

Dodano 1 miesiąc temu przez macur14

Jedyną blachę, jaką znam w tatuażu to taką jak na tym zdjęciu (czarny tusz), o co im chodzi, to nie mam pojęcia. U mnie po 8 latach czuć pod ręką tatuaż, w sensie wypukłości, bo mi zajechał skórę. Laser działa tak, że rozbija barwnik pod skórą i wydaję mi się, że wtedy skóra się wygładzi, ale nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, musiałbyś gdzieś na grupie zadać pytanie, gdzie jest więcej tatuażystów:

https://www.facebook.com/groups/dziarownia

Dodano 1 miesiąc temu przez Golf3LPG

Mógłbyś pokazać jak u Ciebie to wygląda? I czy według Ciebie zostawiłbyś to na moim miejscu czy próbował coś z tym zrobić, chociaż nie wiele chyba się da?

Dodano 1 miesiąc temu przez macur14

Dzisiaj nie będę miał takiej możliwości. Może jutro uda mi się zrobić zdjęcie, tatuaż mam na klatce, więc może być ciężko to pokazać odpowiednio, ale spróbuję jutro. Miałeś wcześniej robiony tatuaż i nic takiego ci się nie wydarzyło nie? W innym studio robiłeś za pierwszym razem?

Dodano 1 miesiąc temu przez kaszana2006

tatuaze mam dwa i zawsze szlo gladko te wypuklenia byly od samego poiczatku czy wyszly po czasie?

Dodano 1 miesiąc temu przez Golf3LPG

Wypukły był miejscami od samego początku gdy tatuowałem 1 raz u innego tatuatora ale zeszło po czasie, natomiast znowu się pojawiły po poprawce tym razem u kogoś innego, występują tylko na 2 drzewach, na reszcie jest gładko. Drugi tatuażysta lepiej wykonał poprawkę bo na jego drzewach nie ma blizn

Dodano 1 miesiąc temu przez kaszana2006

nie wiem dla mnie to dziwne

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się