Witaj,
Gościu!

Problem po przeoraniu / uczulenie na bepanten?

Dodano 1 miesiąc temu przez Setka edytowany 1 miesiąc temu

Tatuaż zrobiłam 3 dni temu. Mam już 4 tatuaże które wyleczyly się bez większych problemów ale nigdy nie używałam bepantenu. Jednak ten jest poprawka po bardzo sp*******m coverze. Czy jest możliwe żeby barwnik nie przyjmował się po przeoranej już 2 razy skórze? Pierwszy raz również używałam bepantenu do pielęgnacji (ahh covid ty cholero) i tatuaż zaczął wyglądać źle. Nie chciał przestać się sączyc, i spuchl. Posmarowałam go maścią antybiotykowa i zawinęłam w folię na noc i trochę pomogło jednak zrobiły się strupki. Czy mogę teraz przykleić hydrofilm na to *na noc/do pracy)? Tatuaż będzie do poprawki (znowu🤬) ale boję się żeby nie zrobić sobie jeszcze większego ała. Czy to dobry pomysł?

Dodano 1 miesiąc temu przez Krzysztof Jarzyna

Zdjęcie moja droga, zdjęcie

Dodano 1 miesiąc temu przez macur14

Może jesteś uczulona? Był tu kiedyś gość, który użył podobnej maści, również po raz pierwszy i po prostu rozpierdoliło mu rękę w drobny mak, mówiąc kolokwialnie. Winą może być coś, co cię uczula, a nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Druga sprawa, pokaż zdjęcie tego tatuażu, bo nie wydaję mi się, żeby to była wina barwnika.

Dodano 1 miesiąc temu przez Setka edytowany 1 miesiąc temu

.

Dodano 1 miesiąc temu przez macur14

I na podstawie tej kropki, co mam stwierdzić?

Dodano 3 dni temu przez Agata

Hej ludu wytatuowany!

Uprzejma prośba o wypełnienie ankiety, która dotyczy "wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa procesu tatuowania oraz zagrożeń z nim związanych u osób POSIADAJĄCYCH TATUAŻE"

https://www.survio.com/survey/d/W6O4Y1E9N2A5D4M5W

Z góry Bóg zapłać for all ;)

Dodano 3 dni temu przez macur14

Wypełnione :)

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się