Chciałbym zrobić tatuaż że swoim imieniem po Chińsku , z tyłu na szyji. Ale nie wiem czy jest to prawidłowo napisane. Nie chciałabym, jak jakiś obcokrajowiec to przeczyta i będzie się śmiał.
Chciałbym zrobić tatuaż że swoim imieniem po Chińsku , z tyłu na szyji. Ale nie wiem czy jest to prawidłowo napisane. Nie chciałabym, jak jakiś obcokrajowiec to przeczyta i będzie się śmiał.
Obejrzyj koniecznie ten film, zanim pójdziesz z tym do tatuażysty:
https://www.youtube.com/watch?v=dAnwCARtASM&ab_channel=WeronikaTruszczynska
Ok dzięki, już rozumiem 😉.Dobrze że mnie uświadomiłaś .Pozdrawiam.
Może po japońsku? パウリーナ tak jest Paulina, tylko na kark nie pasuje, bo w Japonii piszę się normalnie w bok, a nie jak w Chinach z góry w dół.
Serdecznie dziękuję 🤗
Maja
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.