Witaj,
Gościu!

Problem z czerwonym barwnikiem

Dodano 3 tygodnie temu przez Ewa997

Witam. Miesiac temu zrobiłam tatuaż ( poprawiłam go bo 2 miesiące wcześniej robiłam go w innym studiu i bardzo wyblakł, chłopak miał ten sam problem więc zmieniliśmy studio do poprawy. Tatuaż mam wykonany na dość dużej bliźnie. Za pierwszym razem kolor czerwony nie sprawiał problemów, tym razem tak nie jest. Tatuaz ma wypukłości, być może od nadmiaru tuszu, to swędzi, robią się na nim zgrubienia raz bardziej raz mniej wyczuwalne. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest uczulenie na czerwony tusz. W procesie gojenia nie było ropy, tatuaż nie mazał się. Czy jest szansa że dojdzie jeszcze do siebie a jak nie to może ktoś ma doświadczenie w sprawie dalszego postępowania z nim. Dołączam zdjęcia jedno zrobione pod światło.

Dodano 3 tygodnie temu przez Majka

Jest taka możliwość, że czerwony pigment cię uczulił. Może być też tak, że przez to, że tatuaż jest na bliźnie, wywołuje u ciebie swędzenie, ale to tylko strzelam... to twój pierwszy tatuaż?

Dodano 3 tygodnie temu przez benek92

mysle ze to przez uczulenie na czerwony tusz

Dodano 3 tygodnie temu przez Ewa997

To mój 3 tatuaż. Reszta jest czarno biała i super się goiła. Dam mu jeszcze z miesiąc może dojdzie do siebie 🤔

Dodano 3 tygodnie temu przez benek92

mozesz poczekac ten miesiac ale szczerze to jak juz ten tatuaz ma miesiac to powinien byc wygojony i nie swedzec

Dodano 1 tydzień temu przez Ewa997

Aktualizacja : z innych przyczyn medycznych trafiłam do szpitala gdzie jednymi z leków które bralam były sterydy. Tatuaż całkowicie się wygoił i przestał swędzieć

Dodano 1 tydzień temu przez Majka

A lekarz stwierdził jakiś związek, czy po prostu wyszło to przypadkiem?

Dodano 1 tydzień temu przez Ewa997

Nie bo leczenie miało związek z czymś innym. Sama zauważyłam po tatuażu ze całkowicie doszedł do siebie, przestał swędzieć itd.

Dodano 1 tydzień temu przez Majka

Hmmm nie powiem zaintrygowało mnie to, miejmy nadzieję, że to nie tylko chwilowa poprawa spowodowana sterydami

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się